Ana sayfa : Dosya uzantıları : .tsp Dosya

.tsp Dosya uzantısı

Dosya tipi1Digital TV DVR Recording

geliştirici N/A
kategori Video Files
biçim Binary

Nedir TSP dosya?

DISH Network DVR gibi bir DVR tarafından oluşturulan MPEG-2 Transport (TSP) video dosyası; DVR'nin sabit sürücüsüne kaydedilen kaydedilmiş bir TV şovunu veya filmi içerir; Ses ve video akışları için farklı kodlama formatları kullanabilir ve bu nedenle standart bir yazılım video oynatıcısında kodunu çözmek veya oynatmak zor olabilir.

Daha fazla bilgi

Bazı TSP dosyaları Zoom Player ile oynatılabilir, ancak çoğu zaman ses ve video dosyalarına ayrı ayrı "demonte edilmesi" gerekir ve daha sonra oynatılmadan önce yeni bir video dosyasına yeniden yapılandırılması gerekir.

Açılan programlar TSP dosyalar

Dosya tipi2TrueSpeech Audio File

geliştirici DSP Group
kategori Audio Files
biçim Binary

.TSP seçenek numarası 2

DSP Grubu tarafından geliştirilen TrueSpeech formatında oluşturulan ses dosyası; İnsan konuşmasını kodlamak için kullanılır ve çoğunlukla İnternet'ten düşük bit hızlarında akışa alınabilen kelime klipleri içerir; Genellikle standart .WAV dosyasından oluşturulur.

Açılan programlar TSP dosyalar
Windows
FFmpeg
DSP Group TrueSpeech Player
DSP Group TrueSpeech Converter
Linux
FFmpeg
Macintosh
FFmpeg
DSP Group TrueSpeech Player
DSP Group TrueSpeech Converter

Dosya tipi3Keithley Instruments TSP Script

geliştirici Keithley Instruments
kategori Developer Files
biçim N/A

.TSP seçenek numarası 3

TSP dosyası, Keithley Instruments tarafından geliştirilen gelişmiş elektrikli cihazlara kod blokları yüklemek için kullanılan bir komut dosyasıdır. Bir enstrüman için komutlar ve döngü ve dallanma gibi programlama özellikleri içerebilen Lua kodlama dili içerir.

Daha fazla bilgi

Keithley Instruments tarafından geliştirilen elektrikli aletler bilim adamları ve mühendisler tarafından kullanılıyor. TSP dosyaları yalnızca Test Komut Dosyası İşlemcisi (TSP) olan Keithley cihazlarında çalışır ve cihazın ön panelinden çalıştırılabilir.

Düz bir metin editörü kullanarak sıfırdan bir TSP dosyası oluşturabilir ve yeniden adlandırabilirsiniz. .tsp uzantısı. TSP IDE olan Test Komut Dosyası Oluşturucusu'nu kullanarak da bir TSP dosyası oluşturabilirsiniz. TSP dosyaları ayrıca Keithley Instruments tarafından sağlanan kılavuzlarla da sağlanabilir ve daha sonra kullanıcılar tarafından gereksinimlerine uyacak şekilde değiştirilebilir.

NOT: Keithley Instruments, Tektronix'in bir alt kuruluşudur.

Açılan programlar TSP dosyalar

TSP Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .tsp uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Keithley Instruments TSP Script Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.