Ana sayfa : Dosya uzantıları : .tpk Dosya

.tpk Dosya uzantısı

Dosya tipiGear Watchface Design Build File

geliştirici Samsung
kategori Developer Files
biçim N/A

.TPK seçenek numarası

Bir TPK dosyası, geliştiriciler tarafından Samsung S için Gear S, Gear S2, Gear S3 ve Gear Fit2 gibi yüzler oluşturmak için kullanılan bir uygulama olan Gear Watch Designer tarafından oluşturulan bir saat tasarımıdır. Arka planı, dizini, görüntüleri, canlandırmayı ve izle ellerini içeren .GWD watchface tasarım projesinin bir yapısını içerir. TPK dosyaları dağıtım için Gear mağazasına yüklenecek şekilde tasarlanmıştır.

Daha fazla bilgi

Bir GWD projesinden bir TPK dosyası oluşturabilirsiniz. Menüden Project'i seçin ve ardından Oluştur'a tıklayın.

Gear Watch Designer, saat yüzünü tasarlamanıza izin verir. Saat yüzünün boyutlarını, yerleşimini, açısını, yazı tipini ve boyutunu, dili ve zaman biçimini belirleyebilirsiniz. GWD saat yüzünüzü tasarlamayı bitirdikten sonra, dosyayı TPK dosyası olarak oluşturabilir, ardından Gear mağazasına yükleyebilirsiniz.

Açılan programlar TPK dosyalar

TPK Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .tpk uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Gear Watchface Design Build File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.