Ana sayfa : Dosya uzantıları : .tmr Dosya

.tmr Dosya uzantısı

Dosya tipi1Free Countdown Timer Backup File

geliştirici Comfort Software Group
kategori Backup Files
biçim Text

Nedir TMR dosya?

Doğum Günleri, Yıldönümleri, Yeni Yıl ve Diğer Olaylar İçin Geri Sayım Ayarlamak İçin Kullanılan Bir Programdır. geri sayım listesinin yedeğini kaydeder ve geri sayımları geri yüklemek veya geri sayımları diğer Serbest Geri Sayım Sayacı kullanıcıları ile paylaşmak için kullanılabilir.

Daha fazla bilgi

Uygulama menüsünden Dosya → Dosyadan seçerek bir TMR dosyası yükleyebilirsiniz. Bir TMR dosyasını kaydetmek için, Dosya → Dosyaya Kaydet'i seçin.

NOT: TMR dosyaları geri sayım bilgilerini saklamak için basit bir metin biçimi kullanır.

Açılan programlar TMR dosyalar

Dosya tipi2Apimac Timer Document

geliştirici Apimac Intuitive Software
kategori Data Files
biçim Binary

.TMR seçenek numarası 2

Mac OS X için kronometre ve saat aracı olan Timer tarafından oluşturulan dosya; kronometre, geri sayım, çalar saat ve standart saat özellikleri için kaydedilmiş zamanlayıcı ayarlarını içerir; Programda oluşturulan ayarları kaydetmek ve tekrar kullanmak için kullanılır.

Açılan programlar TMR dosyalar
Macintosh
Apimac Timer

TMR Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .tmr uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Apimac Timer Document Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.