Ana sayfa : Dosya uzantıları : .testsettings Dosya

.testsettings Dosya uzantısı

Dosya tipiVisual Studio Test Settings File

geliştirici Microsoft
kategori Developer Files
biçim Text

.TESTSETTINGS seçenek numarası

Yazılım geliştiricileri tarafından Windows uygulamaları ve diğer yazılımları oluşturmak için kullanılan bir program olan Microsoft Visual Studio tarafından oluşturulan dosya; Test edilen uygulama için gerekli olan rol kümesini, testleri yapmak için kullanılan rolü ve her rol için tanılama veri adaptörlerini içeren bir test projesi için yapılandırma bilgilerini içerir.

Daha fazla bilgi

Geliştiriciler, test yürütme sırasında farklı türde verileri toplayan tanılama veri bağdaştırıcılarını belirtmek için test ayarları dosyalarını kullanır.

Visual Studio 2010'da bir test ayarları dosyası oluşturmak için bir test projesi oluşturun, Solution Explorer'da "Solution Items" klasörüne sağ tıklayın, Ekle → Yeni Öğe ... 'yi seçin ve ardından Test Ayarları'nı seçin.

NOT: Microsoft, Visual Studio 2010 ile TESTSETTINGS dosyalarını sundu. Visual Studio 2010 2008 ve önceki sürümleri .TESTRUNCONFIG uzantısını kullanır.

Açılan programlar TESTSETTINGS dosyalar
Windows
Microsoft Visual Studio

TESTSETTINGS Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .testsettings uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Visual Studio Test Settings File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.