Ana sayfa : Dosya uzantıları : .tdb Dosya

.tdb Dosya uzantısı

Dosya tipi1Android Thumbnail Cache

geliştirici N/A
kategori Data Files
biçim Binary

Nedir TDB dosya?

Android telefonlarda ve tabletlerde kullanılan SD kartlarda oluşturulan önbellek dosyası; kartta kayıtlı görüntülerin küçük sürümlerini veya "küçük resimlerini" içerir; Aygıtın her tam boyutlu resmi yüklemesi gerekmediğinden, karttaki görüntülere göz atmak için daha etkili bir yol sağlar.

Daha fazla bilgi

Android küçük resim dosyası, bir Android cihaza görüntü içeren bir SD kart takıldığında otomatik olarak oluşturulur. Genellikle SThumbDB.tdb olarak adlandırılır ve manuel olarak açılması amaçlanmamıştır. Dosya genellikle gizlidir, ancak gizli dosyalar görüntülenebilirse görüntülenebilir. SD kartı bir bilgisayara veya Android olmayan bir cihaza taktıysanız da görünebilir.

Ortak TDB dosya adları

SThumbDB.tdb - otomatik olarak oluşturulan küçük önbellek dosyalarına verilen varsayılan dosya adı.

Açılan programlar TDB dosyalar
Windows
Not meant to be opened manually
Android
Google Android

Dosya tipi2eBay Turbo Lister Backup File

geliştirici eBay
kategori Backup Files
biçim Binary

.TDB seçenek numarası 2

Turbo Lister tarafından oluşturulan yedekleme dosyası, kullanıcıların profesyonel eBay listeleri oluşturmasına, öğeleri toplu olarak düzenlemesine ve yüklemesine yardımcı olan bir programdır; belirli bir kullanıcı için tüm eBay listelerinin bir yedeğini içerir; Turbo Lister kurulumunun "Veri" dizinine kaydedildi.

Açılan programlar TDB dosyalar
Windows
eBay Turbo Lister

Dosya tipi3Transcendence Game Data File

geliştirici neurohack
kategori Game Files
biçim Binary

.TDB seçenek numarası 3

Transdendence, 2.5D uzay keşif ve dövüş oyunu tarafından kullanılan oyun dosyası; sesleri, grafikleri, AI komut dosyalarını, uzay haritalarını ve diğer oyun verilerini depolar; Transcendence.tdb dosya adını kullanır ve oyun için birincil veri dosyasıdır.

Ortak TDB dosya adları

Transcendence.tdb - Oyun için kullanılan çeşitli türde verileri içeren Transcendence kurulumunun birincil oyun veri dosyası.

Açılan programlar TDB dosyalar

TDB Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .tdb uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Transcendence Game Data File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.