Ana sayfa : Dosya uzantıları : .ta4 Dosya

.ta4 Dosya uzantısı

Dosya tipiTaxAct 2014 Tax Return File

geliştirici TaxAct
kategori Data Files
biçim N/A

.TA4 seçenek numarası

TaxAct'in 2014 versiyonuyla oluşturulan 2014 vergi beyannamesi; 2014 vergi yılı için vergi verilerini içerir; Hem federal IRS vergi formlarını hem de belirli bir eyalet için eyalet formlarını içerir.

Daha fazla bilgi

TA4 dosyası en çok 2015 yılında oluşturulur, çünkü yıllık vergi iadeleri önceki yıla aittir. Önceki vergi bilgilerini almanıza olanak tanıdığı için 2015 vergilerinizi dosyalamak için bir TA4 dosyası alabilirsiniz. TA4 vergi iadesini TaxAct’e aktardığınızda, girilen tüm verilerin TA4 dosyasındaki verilerle üzerine yazılacağını unutmayın.

TA4 dosyası, TaxAct'ın masaüstü sürümünde kaydedilebilir veya TaxAct Online'dan dışa aktarılabilir. Bir vergi beyannamesi tamamladığınızda, vergi formlarını yazdırabilir veya postayla gönderebilir veya elektronik olarak dosyalayabilirsiniz.

Açılan programlar TA4 dosyalar
Windows
TaxAct
WEB
TaxAct Online 2018

TA4 Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .ta4 uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

TaxAct 2014 Tax Return File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.