Ana sayfa : Dosya uzantıları : .syn Dosya

.syn Dosya uzantısı

Dosya tipi1SimSynth Document

geliştirici David Billen
kategori Audio Files
biçim Binary

Nedir SYN dosya?

Bir yazılım sentezleyici uygulaması olan SimSynth tarafından oluşturulan ses belgesi; osilatör ayarları, zarflar, filtreler ve efektler dahil olmak üzere bir ses örneği için ön ayarları içerir; pirinç, tel veya diğer aletler için örnekler ve ilmekler oluşturmak için kullanılır.

Daha fazla bilgi

SYN dosyaları, SimSynth kullanılarak .WAV dosyaya dışa aktarılabilir.

NOT: SimSynth, Image-Line'ın FL-Digital dijital iş istasyonuna (DAW) entegre edilmiştir ve SimSynth Live'ı kullanır Eklenti. FL Studio daha önce FruityLoops olarak adlandırıldı.

Açılan programlar SYN dosyalar
Windows
SimSynth

Dosya tipi2TextPad Syntax File

geliştirici Helios Software Solutions
kategori Plugin Files
biçim Text

.SYN seçenek numarası 2

Windows için bir metin editörü olan TextPad tarafından kullanılan eklenti dosyası; kaynak kodu (örneğin, .HTML , .CSS , Windows .BAT , vb.) veya editörde açılan diğer metin dosyaları için sözdizimi vurgulamayı sağlayan bilgileri içerir; metin dosyalarının okunmasını kolaylaştırmak için kullanılır.

Daha fazla bilgi

SYN dosyalarını oluşturma, düzenleme ve yükleme hakkındaki talimatlar için Helios TextPad web sitesine bakın.

Açılan programlar SYN dosyalar

Dosya tipi3Synergy On Air Audio File

geliştirici Clyde Broadcast
kategori Audio Files
biçim Binary

.SYN seçenek numarası 3

Dijital yayın uygulaması Synergy On Air için oluşturulan ses dosyası; Synergy üretim modülü kullanılarak dönüştürülmüş olan kodlanmış ses içerir; ayrıca sesi kategorize etmek için meta veriler içerir; reklam, jingle ve müzik depolamak için kullanılır ve bir yayın oynatma listesinin parçası olabilir.

Daha fazla bilgi

Synergy On Air'in geliştiricisi Clyde Broadcast, yazılımı, yayınları oluşturmak için kullanılan genel bir donanım ve yazılım paketinin bir parçası olarak sunar.

Açılan programlar SYN dosyalar

Dosya tipi4RoboHelp Synonym List File

geliştirici Adobe Systems
kategori Data Files
biçim Text

.SYN seçenek numarası 4

RoboHelp'te bir yardım dokümantasyonu projesinin parçası olarak oluşturulan dosya; RoboHelp'te yardım yazarı tarafından oluşturulan anahtar kelime eş anlamlılarının bir listesini kaydeder; okuyucu yardım belgelerini ararken arama sonuçlarını görüntülemek için kullanılır.

Daha fazla bilgi

SYN dosyaları düz bir metin formatı kullanır ve herhangi bir metin editörü tarafından açılabilir. Bir RoboHelp projesinin parçası olarak üretilirler ( .XPJ dosyası).

Açılan programlar SYN dosyalar
Windows
Adobe RoboHelp

SYN Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .syn uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

RoboHelp Synonym List File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.