Ana sayfa : Dosya uzantıları : .spx Dosya

.spx Dosya uzantısı

Dosya tipi1Ogg Vorbis Speex File

geliştirici Xiph.Org
kategori Audio Files
biçim N/A

Nedir SPX dosya?

Ses dosyası, Speex sıkıştırması kullanılarak sıkıştırılmış ve Ogg Vorbis konteyner biçiminde kaydedilmiş; özellikle konuşma için bir ses sıkıştırma formatı olarak tasarlanmış; Sesi 2 ila 44 kbps'de sıkıştırır ve aynı bit akışında 8 kHz, 16 kHz ve 32 kHz sıkıştırmayı destekler.

Daha fazla bilgi

Speex formatı ayrıca yoğun stereo kodlamayı, gürültü azaltmayı, yankıyı iptal etmeyi, değişken bit hızı (VBR) kodlamasını, Sesli Aktivite Algılamasını (VAD) ve Süreksiz İletimi (DTX) destekler.

Açılan programlar SPX dosyalar
Windows
Foobar2000
Microsoft Windows Media Player
VideoLAN VLC media player
CoolUtils Total Audio Converter
Linux
VideoLAN VLC media player
XMMS
Macintosh
VideoLAN VLC media player
Macgo Mac Media Player
iOS
VideoLAN VLC for iOS

Dosya tipi2System Profiler XML Report

geliştirici Apple
kategori System Files
biçim XML

.SPX seçenek numarası 2

OS X'e dahil olan System Information uygulaması tarafından oluşturulan System Information raporu; Mac'in donanım ve yazılım yapılandırmasını açıklayan bilgiler içerir.

Daha fazla bilgi

Dosyayı kaydederken SPX raporunda hangi bilgilerin yer alacağını seçebilirsiniz. Farklı türde bilgiler arasında ne kadar RAM yüklü olduğu, ağ özellikleri, USB port sayısı ve bağlı Thunderbolt cihazları bulunur.

NOT: SPX dosyası, Terminal'de System Information uygulaması veya system_profiler komutu tarafından oluşturulabilir. . OS X sürümüne bağlı olarak, Sistem Bilgisi Sistem Profilcisi olarak adlandırılabilir.

Açılan programlar SPX dosyalar

SPX Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .spx uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

System Profiler XML Report Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.