Ana sayfa : Dosya uzantıları : .spd Dosya

.spd Dosya uzantısı

Dosya tipi1Form·Z Suspended Render File

geliştirici AutoDesSys
kategori Misc Files
biçim N/A

Nedir SPD dosya?

Form · Z tarafından oluşturulan, genellikle bina ve şantiye modelleri oluşturmak için kullanılan 3B modelleme uygulaması; Bir sahne oluşturma işinin durumunu depolar ve kullanıcı bir oluşturma işini duraklattığında ve işlemi kaydettiğinde oluşturulur.

Daha fazla bilgi

SPD dosyaları, daha sonra render işlerini devam ettirmek için kullanılır; bu, fotogerçekçi renderlerde veya çok fazla işlem süresi alan diğer renderlerde kullanışlıdır.

Açılan programlar SPD dosyalar
Windows
AutoDesSys formZ
Macintosh
AutoDesSys formZ

Dosya tipi2S Note File

geliştirici Samsung
kategori Compressed Files
biçim Zip

.SPD seçenek numarası 2

Bir SPD dosyası, Samsung tarafından Galaxy S ve Galaxy Note gibi Samsung mobil cihazlarıyla kullanılmak üzere geliştirilen bir uygulama notu olan S Note tarafından oluşturulan bir nottur. Yazılı veya el yazısı metin, çizimler, grafikler, ses ve görüntüler içeren bir not içerir. SPD dosyaları .SNB dosyalarının yerini aldı.

Daha fazla bilgi

S Not ile oluşturulan notlar, SPD, JPEG, düz metin ve PDF gibi çeşitli biçimlerde dışa aktarılabilir. Notlar ayrıca Samsung hesabı olan birden fazla cihaz arasında da senkronize edilebilir.

SPD dosyalarını cihazınızda yüklü S Notu ile açabilirsiniz. Bilgisayarınızda SPD dosyalarını da açabilirsiniz, ".spd" uzantısını ".zip" ile değiştirerek .ZIP dosyası oluşturun. İçeriği daha sonra Corel WinZip veya Apple Archive Utility gibi bir Zip dekompresyon programı ile çıkarabilirsiniz. SPD dosyasında depolanan dosyalar arasında .PAGE , .BIN ve .DAT bulunur.

NOT: SPD dosyaları, bir parola ile kilitlendiklerinde 128 bit kodlamayla güvence altına alınabilir. SPD dosyası için kaybedilen bir şifreyi kurtarmak mümkün değildir.

Açılan programlar SPD dosyalar

Dosya tipi3Sealed Acrobat Document

geliştirici Oracle
kategori Encoded Files
biçim N/A

.SPD seçenek numarası 3

SealedMedia Sealer kullanılarak mühürlenmiş (veya kilitlenmiş) Acrobat belgesi; yalnızca yeterli erişim haklarına sahip kullanıcılar tarafından açılabilir; Kullanıcı yetki hakları, belgenin kullanımını da izleyen bir Lisans Sunucusunda saklanır.

Daha fazla bilgi

NOT: Bir SPD dosyasını görüntülemek için, önce Oracle SealedMedia Unsealer'ı kullanarak belgeyi açın, ardından kapatılmamış dosyayı Adobe Acrobat'ta açın.

Açılan programlar SPD dosyalar
Windows
Oracle SealedMedia Unsealer
Macintosh
Oracle SealedMedia Unsealer

Dosya tipi4SPSS Custom Dialog File

geliştirici IBM
kategori Plugin Files
biçim Binary

.SPD seçenek numarası 4

İstatistiksel analiz için kullanılan bir uygulama olan SPSS tarafından oluşturulan dosya; kullanıcı tarafından oluşturulan özel bir kullanıcı arayüzü bileşeni olan özel bir iletişim kutusunu kaydeder; istatistikçilerin, özel istatistik fonksiyonları için kendi girdi formlarını geliştirmelerini sağlar.

Daha fazla bilgi

Uygulama menüsünden Yardımcı Programlar → Özel İletişim Kutuları → Özel İletişim Oluşturucu seçeneğini seçerek açılabilen Özel İletişim Oluşturucu penceresi kullanılarak özel iletişim kutuları oluşturulabilir. Bu pencerede, Dosya → İletişim Kutusunu Önizle ... seçeneğini seçerek iletişim kutuları önizlenebilir ....

SPSS ile özel bir iletişim kutusu kullanmadan önce, önce Özel İletişim Kutusu Oluşturucu'da Dosya → Yükle'yi seçerek yüklemelisiniz. Ana SPSS uygulama menüsü şimdi, Özel İletişim Oluşturucu penceresindeki Düzenle → Menü Konumu seçeneğini kullanarak belirttiğiniz konumda yeni iletişim kutusunu içerecektir.

Açılan programlar SPD dosyalar
Windows
IBM SPSS
Linux
IBM SPSS
Macintosh
IBM SPSS

SPD Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .spd uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

SPSS Custom Dialog File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.