Ana sayfa : Dosya uzantıları : .sns Dosya

.sns Dosya uzantısı

Dosya tipi1SNS Video Game Audio File

geliştirici N/A
kategori Audio Files
biçim Binary

Nedir SNS dosya?

Burnout Paradise ve The Sims 3 gibi bazı Electronics Arts video oyunları tarafından kullanılan ses dosyası; sesi farklı kodeklerle saklayabilir ve bu nedenle standart ses yazılımı ile kolayca dönüştürülemez veya çalınamaz; oyun sesleri ve müzik için kullanılır.

Daha fazla bilgi

SNS dosyaları EALayer3, EA XAS ADPCM veya başka bir ses kodeki kullanabilir. EALayer3 kullanan SNS dosyaları için onları çözmek için ealayer3.exe programını kullanabilirsiniz. EA XAS ADPCM formatlı dosyaların FFmpeg ile kodu çözülebilir.

Açılan programlar SNS dosyalar
Windows
FFmpeg
ealayer3
Linux
FFmpeg
Macintosh
FFmpeg

Dosya tipi2Save-N-Sync Project File

geliştirici Composite Ideas
kategori Backup Files
biçim XML

.SNS seçenek numarası 2

Save-N-Sync yedekleme yazılımı tarafından oluşturulan proje dosyası; yedekleme için bir zamanlamanın yanı sıra, yedeklenecek dosya ve klasörlerin bir listesini kaydeder; yedekleme işi ayarlarını kaydetmek ve yüklemek için kullanılır.

Açılan programlar SNS dosyalar

SNS Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .sns uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Save-N-Sync Project File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.