Ana sayfa : Dosya uzantıları : .sng Dosya

.sng Dosya uzantısı

Dosya tipi1Korg Trinity Song File

geliştirici Korg
kategori Audio Files
biçim Binary

Nedir SNG dosya?

Korg MIDI uyumlu cihazlar tarafından kullanılan ve bazı birleştiriciler gibi şarkı dosyası; müzik notalarını ve diğer ses bilgilerini tescilli bir biçimde saklar; Korg elektronik cihazlarında şarkı ve müzik döngülerinin çalınması için kullanılabilir; ayrıca .MID gibi başka dosya formatlarına da dönüştürülebilir.

Açılan programlar SNG dosyalar
Windows
Gnmidi.com sng2midi
Gnmidi.com sng2bsq
Linux
Alchemist

Dosya tipi2MIDI Song File

geliştirici N/A
kategori Audio Files
biçim N/A

.SNG seçenek numarası 2

Çeşitli MIDI uyumlu donanım aygıtları ve müzik oluşturma yazılım uygulamaları tarafından oluşturulan genel şarkı dosyası; genellikle yalnızca standart bir MIDI ( .MID ) dosyasına benzer bir formatta depolanan MIDI verilerini içerir.

Daha fazla bilgi

SNG dosyalarını kaydeden birçok program ve cihaz olduğundan, dosya biçimi programlar arasında biraz farklılık gösterebilir. Bu nedenle, dosyaları açmak ve diğer biçimlere dönüştürmek için kullanılan orijinal yazılımı bulmak en iyisidir.

NOT: SNG dosyaları gerçek ses verilerini depolamaz.

Açılan programlar SNG dosyalar

SNG Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .sng uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

MIDI Song File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.