Ana sayfa : Dosya uzantıları : .sme Dosya

.sme Dosya uzantısı

Dosya tipi1Samsung Mobile Backup File

geliştirici Samsung
kategori Backup Files
biçim Binary

Nedir SME dosya?

Bir SME dosyası, Kies ve Smart Switch gibi Samsung yedekleme programları tarafından oluşturulan bir yedekleme dosyasıdır. Cep telefonunuz için kısa metin (SMS) mesajları ve notları içeren bir yedekleme verisi arşivi depolar. KOBİ dosyaları .SBU yedekleme dosyasına benzer.

Daha fazla bilgi

Samsung Kies yazılımı, Samsung telefonlar ile birlikte gelir. KOBİ dosyası Kies'de görüntülenebilir ve Kies uygulaması tarafından desteklenen bir Samsung mobil cihaza aktarılabilir. Samsung Akıllı Anahtar, Samsung cep telefonlarındaki verileri geri yüklemek ve yedeklemek için de kullanılabilir. Akıllı Anahtar, Windows, macOS ve Android için kullanılabilir.

Açılan programlar SME dosyalar
Windows
Samsung Kies
Android
Samsung Smart Switch Mobile
Macintosh
Samsung Kies
Samsung Smart Switch

Dosya tipi2SmartEncryptor Encrypted File

geliştirici Smart Soft
kategori Encoded Files
biçim N/A

.SME seçenek numarası 2

Bir dosya ve klasör şifreleme ve şifre çözme uygulaması olan Smart Soft SmartEncryptor tarafından oluşturulan şifreli dosya; SmartEncryptor'da yalnızca şifreyi girerek şifresi çözüldüğünde görüntülenebilecek güvenli bir dosya içerir.

Daha fazla bilgi

Dosyanızı şifrelemek için geçerli uzantıyı KOBİ uzantısı ile değiştirmek için "Şifrele" sekmesini seçin, Dosya Ekle'yi tıklayın, dosyaya gidin, Tamam'ı tıklayın, KOBİ'niz için istediğiniz şifreyi girin ve onaylayın dosyaya tıklayın ve Şifrele'yi tıklayın, kaydetme konumunu seçin, dosyayı adlandırın ve Kaydet'i tıklayın.

KOBİ dosyanızın şifresini çözmek için "Şifreyi Çöz" sekmesini seçin, Gözat'ı tıklayın, dosyanıza gidin, Aç'ı tıklayın, şifrenizi girin, şifresi çözülmüş dosya için bir hedef klasör seçin ve Tamam'ı tıklayın.

NOT: Smart Soft SmartEncryptor artık indirilemez.

Açılan programlar SME dosyalar
Windows
Smart Soft SmartEncryptor

SME Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .sme uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

SmartEncryptor Encrypted File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.