Ana sayfa : Dosya uzantıları : .sma Dosya

.sma Dosya uzantısı

Dosya tipi1AMX Mod Plugin Source File

geliştirici N/A
kategori Developer Files
biçim N/A

Nedir SMA dosya?

AMX Mod veya AMX Mod X için oluşturulan eklentinin kaynak kodunu içerir; Valve'in Half-Life ve benzer oyunlarını değiştirmek için kullanılır; Programın kullanılabilmesi için bir ikili eklenti dosyasına derlenmelidir.

Daha fazla bilgi

Derlenmiş AMX Mod eklentileri .AMX dosya uzantısını kullanırken, AMX Mod X eklentileri .AMXX uzantısını kullanır.

Açılan programlar SMA dosyalar
Windows
AMX Mod
AMX Mod X
Linux
AMX Mod
AMX Mod X

Dosya tipi2SmartMusic Accompaniment File

geliştirici MakeMusic
kategori Audio Files
biçim N/A

.SMA seçenek numarası 2

Grup, orkestra ve vokal müzik parçalarını uygulamak için kullanılan bir program olan SmartMusic tarafından oluşturulan müzik dosyası; ile çalınabilecek ve uygulanabilecek bir eşlik kaydeder; Öğrenci değerlendirme aracı olarak da kullanılabilir.

Açılan programlar SMA dosyalar

Dosya tipi3SmartPlant Enhanced Report

geliştirici Intergraph
kategori Page Layout Files
biçim N/A

.SMA seçenek numarası 3

Bir SMA dosyası, verileri yönetmek ve projeleri yürütmek için kullanılan Intergraph SmartPlant Instrumentation, bir petrol, gaz ve enerji santrali programı tarafından oluşturulan geliştirilmiş bir rapor içerir. Enstrümantasyon verileri, metin, resimler, çizimler ve makrolar gibi gelişmiş rapor bilgilerini saklar. SMA dosyaları ayrıca sayfa boyutunu, kenarlığı ve raporun yönünü de içerir.

Daha fazla bilgi

SmartPlant Enstrümantasyonuna dahil olan Gelişmiş Rapor Yardımcı Programı ile SMA dosyaları oluşturabilir ve düzenleyebilirsiniz. Raporlar bir kullanıcı tarafından oluşturulabilir veya SmartPlant Instrumentation ile şablon olarak paketlenebilir.

Açılan programlar SMA dosyalar

SMA Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .sma uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

SmartPlant Enhanced Report Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.