Ana sayfa : Dosya uzantıları : .slx Dosya

.slx Dosya uzantısı

Dosya tipi1MathWorks Simulink Model File

geliştirici MathWorks
kategori Data Files
biçim Zip

Nedir SLX dosya?

Çok alanlı simülasyon için blok şema ortamı olan Simulink ile oluşturulan simülasyon modeli; Sıkıştırılmış bir XML biçiminde bir öğeler listesini ve ilişkili değerleri saklar; Varsayılan olarak Unicode UTF-8 metin kodlamasını kullanır.

Daha fazla bilgi

SLX formatı Simulink 2012'de tanıtıldı ve önceki .MDL formatının yerini alacak şekilde tasarlandı. SLX sıkıştırılmış olduğundan, genellikle benzer MDL dosyalarından daha küçük dosya boyutuna sahiptir. Ayrıca,

gibi daha geniş bir karakter aralığını da desteklerler.
Açılan programlar SLX dosyalar

Dosya tipi2SpectraLayers Pro Project

geliştirici MAGIX
kategori Audio Files
biçim N/A

.SLX seçenek numarası 2

Gelişmiş bir ses spektrum editörü olan SpectraLayers Pro tarafından oluşturulan ses projesi; her katman için bağımsız düzenlemeler ve filtreler içeren birden fazla ses katmanı içerebilir; standart ses dosyalarının karıştırılmamasına izin verir, böylece sesler izole edilebilir ve düzenlenebilir; ses mühendisleri ve ses-video editörleri tarafından kullanılır.

Daha fazla bilgi

SpectraLayers Pro, .SLP uzantısını kullanarak da projeleri kaydeder. SpectraLayers Pro, 2016 yılında MAGIX'e satılana kadar Sony tarafından geliştirilmiştir.

Açılan programlar SLX dosyalar
Windows
MAGIX SpectraLayers Pro
Macintosh
MAGIX SpectraLayers Pro

SLX Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .slx uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

SpectraLayers Pro Project Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.