Ana sayfa : Dosya uzantıları : .sfk Dosya

.sfk Dosya uzantısı

Dosya tipiSound Forge Pro Audio Peak File

geliştirici MAGIX
kategori Audio Files
biçim N/A

.SFK seçenek numarası

Bir SFK dosyası, Sound Forge Pro, MAGIX VEGAS veya bir Sony dijital ortam cihazı tarafından kaydedilen bir ses dalgası ( .WAV ) dosyasının dalga biçimi görüntüsünü saklar. Sound Forge Pro veya Vegas ile bir ses dosyası açıldığında otomatik olarak oluşturulur. SFK dosyaları, ses dosyasıyla aynı adla aynı klasörde, ancak orijinal uzantıdan sonra ".sfk" eklenmiş olarak saklanır.

Daha fazla bilgi

SFK dosyaları, ses verilerini görsel olarak göstermek için Sound Forge Pro ve MAGIX VEGAS tarafından kullanılır, ancak manuel olarak açılması veya düzenlenmesi amaçlanmamıştır. SFK dosyaları herhangi bir gerçek ses verisi içermez.

İlgili ses dosyası farklı bir programda değiştirilirse, Sound Forge'daki Özel menüsünden "Zirve Verilerini Yeniden Oluştur" u seçerek tepe dosyasını yeniden oluşturabilirsiniz.

NOT: Sound Forge Pro, daha önce Sony tarafından Mayıs 2003'te satın alınan Sonic Foundry tarafından geliştirilmiştir, daha sonra Sound Forge Pro, 2016'da MAGIX tarafından satın alınmıştır.

Açılan programlar SFK dosyalar
Windows
MAGIX Sound Forge Pro
MAGIX ACID Pro 7

SFK Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .sfk uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Sound Forge Pro Audio Peak File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.