Ana sayfa : Dosya uzantıları : .sfd Dosya

.sfd Dosya uzantısı

Dosya tipi1Sofdec Dreamcast Movie

geliştirici N/A
kategori Video Files
biçim Binary

Nedir SFD dosya?

Sega Dreamcast, Nintendo GameCube, Microsoft Xbox ve diğer video oyun konsolu sistemleri için yapılan video oyunları tarafından kullanılan video dosyası; videoyu standart video oynatıcılarda oynanamayan nadir "Sofdec" biçiminde kaydeder; video oyunu sinema dizileri oynamak için kullanılır.

Daha fazla bilgi

SFD dosyaları, SWAT tarafından SFD Araç Paketi'nin bir parçası olan sfd2mpg adlı bir yardımcı program kullanılarak .MPG dosyalarına dönüştürülebilir. Bununla birlikte, bu yardımcı program geniş çapta dağıtılmamıştır ve artık geliştirilme aşamasında değildir. SFD dosyaları Sega'nın Movie Creator uygulamasını kullanarak oluşturulabilir, ancak artık geliştirilmemiştir ve en son 1999'da piyasaya sürülmüştür. SWAT tarafından SFD Araç Paketi bu programı içerir.

NOT: Pro Evolution Soccer 2012 ( PES 2012) SFD dosyaları, PES Video & kullanarak .MPG formatına dönüştürülebilir. Ses Dönüştürücü.

Açılan programlar SFD dosyalar

Dosya tipi2Spline Font Database File

geliştirici FontForge
kategori Font Files
biçim Text

.SFD seçenek numarası 2

FontForge font düzenleme yazılımı tarafından kullanılan yerel format olan Spline Font Database (SFD) formatında oluşturulan font dosyası; ASCII metin biçiminde bir veya daha fazla fontu açıklar; yazı tiplerini belgelemek ve düzenlemek için kullanılır.

Daha fazla bilgi

SFD dosyaları font sürümü, ad, aile, ağırlık ve kodlama gibi açıklayıcı bilgileri kaydeder.

NOT: FontForge, Windows için Linux benzeri bir ortam olan Cygwin kullanılarak çalıştırılabilir. pencereler.

Açılan programlar SFD dosyalar
Windows
FontForge
Linux
FontForge
Macintosh
FontForge

SFD Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .sfd uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Spline Font Database File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.