Ana sayfa : Dosya uzantıları : .ses Dosya

.ses Dosya uzantısı

Dosya tipi1Patran Session File

geliştirici MSC Software
kategori Data Files
biçim Text

Nedir SES dosya?

Sonlu Elemanlar Analizi (FEA) için işlem öncesi ve sonrası bir program olan MSC Patran tarafından oluşturulan oturum; Patran tarafından yürütülebilen PCL ifadeleri veya NOODL komutları gibi yönergelerin bir listesini içerir; Patran başladığında otomatik olarak açılır ve Patran bırakıldığında kapanır.

Daha fazla bilgi

SES dosyası çeşitli amaçlara hizmet edebilir:

NOT: Her oturum için, SES uzantısının sonuna iki basamaklı bir sayı eklenir; örneğin, 3. oturum dosyası example.ses.03 olarak görünür.

Açılan programlar SES dosyalar

Dosya tipi2Audition Session File

geliştirici Adobe Systems
kategori Audio Files
biçim Binary

.SES seçenek numarası 2

Bir ses üretimi uygulaması olan Adobe Audition tarafından oluşturulan ses projesi; her bir parça için çoklu parçalar ve karıştırma ayarları içerebilir; ses dosyalarına referanslar içerir ancak ses verilerini saklamaz; Bir ses üretim oturumunu kaydeder ve ses kaydı, karıştırma, düzenleme ve mastering işlemlerinde kullanılır.

Daha fazla bilgi

SES dosyaları orijinal olarak Mayıs 2003’te Adobe tarafından satın alınan Syntrillium Software’in Cool Edit Pro’su tarafından kullanıldı. >

NOT: Adobe, Adobe Audition CS5.5'teki SES dosyaları için destek vermeyi durdurdu. Ancak, Ses2Sesx'i kullanarak SES dosyalarını daha yeni XML tabanlı .SESX formatına dönüştürebilirsiniz.

Açılan programlar SES dosyalar
Windows
Adobe Audition
Suite Spot Studios Ses2Sesx
Macintosh
Adobe Audition

SES Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .ses uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Audition Session File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.