Ana sayfa : Dosya uzantıları : .sdx Dosya

.sdx Dosya uzantısı

Dosya tipi1Sample MIDI Dump Exchange

geliştirici N/A
kategori Audio Files
biçim N/A

Nedir SDX dosya?

MIDI verileri, Simmons SDX sistemi kullanılarak sıkıştırılmış bir MIDI ( .MID ) dosyasından "atıldı".

Açılan programlar SDX dosyalar

Dosya tipi2Kivuto Secure Download Manager File

geliştirici Kivuto Solutions
kategori Misc Files
biçim N/A

.SDX seçenek numarası 2

SDX dosyası, DreamSpark ve OnTheHub gibi web mağazalarından dosya indirmek için kullanılan bir program olan Kivuto Solutions'ın Güvenli İndirme Yöneticisi (SDM) tarafından kullanılan bir dosyadır. Satın alınan öğeyi indirmek için gereken bilgileri kaydeder, ancak gerçek satın alınan öğenin kendisini içermez.

Daha fazla bilgi

Bir öğeyi satın aldığınızda ve indirmek için tıkladığınızda web mağazasından bir SDX dosyası indirilir. Dosya açıldığında, SDM satın alınan ürünün indirme işlemine başlar.

Güvenli İndirme Yöneticisi, hem Mac hem de Windows platformlarında web tarayıcılarıyla bütünleşir. Kullandığınız tarayıcıya bağlı olarak, SDM indirildikten sonra bir SDX dosyasını otomatik olarak açabilir veya açmayabilir. Bu nedenle, SDX dosyanızın indirme konumunu hatırlamanız ve ardından satın alımınızı indirmek için elle açmanız gerekebilir.

Açılan programlar SDX dosyalar

SDX Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .sdx uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Kivuto Secure Download Manager File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.