Ana sayfa : Dosya uzantıları : .sdsk Dosya

.sdsk Dosya uzantısı

Dosya tipiSafeHouse Private Storage Volume

geliştirici PC Dynamics
kategori Disk Image Files
biçim Binary

.SDSK seçenek numarası

ErrorException: cURL error 35: Encountered end of file (see https://curl.haxx.se/libcurl/c/libcurl-errors.html) in /home/extenstions99/app/vendor/stichoza/google-translate-php/src/Stichoza/GoogleTranslate/TranslateClient.php:324 Stack trace: #0 /home/extenstions99/app/vendor/stichoza/google-translate-php/src/Stichoza/GoogleTranslate/TranslateClient.php(361): Stichoza\GoogleTranslate\TranslateClient->getResponse(' ___ categories...') #1 /home/extenstions99/app/vendor/stichoza/google-translate-php/src/Stichoza/GoogleTranslate/TranslateClient.php(185): Stichoza\GoogleTranslate\TranslateClient->instanceTranslate(' ___ categories...') #2 /home/extenstions99/app/common/models/Parsing.php(231): Stichoza\GoogleTranslate\TranslateClient->__call('translate', Array) #3 /home/extenstions99/app/console/controllers/ParseController.php(28): common\models\Parsing::fileInfo('fileinfo.com', 'https://fileinf...', true, true) #4 [internal function]: console\controllers\ParseController->actionIndex('https://fileinf...', 'true', 'true') #5 /home/extenstions99/app/vendor/yiisoft/yii2/base/InlineAction.php(57): call_user_func_array(Array, Array) #6 /home/extenstions99/app/vendor/yiisoft/yii2/base/Controller.php(157): yii\base\InlineAction->runWithParams(Array) #7 /home/extenstions99/app/vendor/yiisoft/yii2/console/Controller.php(148): yii\base\Controller->runAction('', Array) #8 /home/extenstions99/app/vendor/yiisoft/yii2/base/Module.php(528): yii\console\Controller->runAction('', Array) #9 /home/extenstions99/app/vendor/yiisoft/yii2/console/Application.php(180): yii\base\Module->runAction('parse', Array) #10 /home/extenstions99/app/vendor/yiisoft/yii2/console/Application.php(147): yii\console\Application->runAction('parse', Array) #11 /home/extenstions99/app/vendor/yiisoft/yii2/base/Application.php(386): yii\console\Application->handleRequest(Object(yii\console\Request)) #12 /home/extenstions99/app/yii(27): yii\base\Application->run() #13 {main} ______ category_text28 ___

Ses Dosyaları kategorisi, ses oynatma yazılımıyla oynatılabilecek dalga şekli verilerini içeren sıkıştırılmış ve sıkıştırılmamış ses formatlarını içerir. Bu kategori ayrıca, genellikle ses verisi içermeyen MIDI dosyalarını, müzikal puanları ve ses projesi dosyalarını da içerir.

______ kategorileri_name29 ___ Geliştirici Dosyaları ______ category_text29 ___

Geliştirici Dosyaları kategorisi, yazılım geliştirme ile ilgili dosyaları içerir. Bunlar proje dosyaları, kaynak kod dosyaları, kod kütüphaneleri, başlık dosyaları ve sınıf dosyalarını programlamayı içerir. Derlenmiş nesneler ve bileşenler de bu kategoriye dahil edilmiştir.

______ kategorileri_name30 ___ Metin Dosyaları ______ category_text30 ___

Metin dosyaları metinsel veriler içerir ve düz metin veya zengin metin biçimlerinde kaydedilebilir. Metin dosyalarının çoğu kullanıcılar tarafından oluşturulan ve kaydedilen belgeler olsa da, program verilerini depolamak için yazılım geliştiricileri tarafından da kullanılabilirler. Metin dosyalarının örnekleri arasında kelime işlem belgeleri, günlük dosyaları ve kaydedilmiş e-posta mesajları bulunur.

______ kategorileri_name31 ___ Çeşitli Dosyalar ______ category_text31 ___

Çeşitli Dosyalar kategorisi, diğer kategorilere sığmayan çeşitli dosya türlerini içerir. Bazı örnekler kısmen indirilmiş dosyalar, yükleyici dosyalar ve yeniden adlandırılmış dosyalardır. Bu kategori, bilgisayarların yanı sıra diğer donanım aygıtlarıyla ilgili dosyaları da içerebilir.

______ kategorileri_name32 ___ Oyun Dosyaları ______ category_text32 ___

Oyun Dosyaları kategorisi kaydedilmiş video oyun dosyalarını ve video oyunlarının referans aldığı dosyaları içerir. Ayrıca, Super Nintendo ve Nintendo 64 gibi diğer sistemler için geliştirilen oyunların yazılım kopyaları olan oyun ROM'larını da içerir. Bu dosyalar bir yazılım emülatörü kullanılarak oynatılabilir.

______ kategorileri_name33 ___ Ayarlar Dosyaları ______ category_text33 ___

Ayarlar dosyaları işletim sistemi ve uygulamalar için ayarları saklar. Bu dosyaların kullanıcı tarafından açılması amaçlanmamıştır, ancak program tercihleri değiştirildiğinde ilgili uygulama tarafından değiştirilmektedir. Ayarlar dosyaları ayrıca tercih dosyaları veya yapılandırma dosyaları olarak da adlandırılabilir.

______ kategorileri_name34 ___ Raster Görüntü Dosyaları ______ category_text34 ___

Raster grafikler en yaygın türden görüntü dosyalarıdır. Her pikselin görüntüdeki tek bir rengi temsil ettiği bir piksel ızgarasından oluşur. Hem Web grafikleri hem de dijital fotoğraflar, raster grafikler olarak saklanır. Bazı raster görüntü formatları sıkıştırılmamış olsa da, çoğu bir tür görüntü sıkıştırma kullanır.

______ kategorileri_name35 ___ Web Dosyaları ______ category_text35 ___

Web Dosyaları kategorisi, web siteleri ve Web sunucuları ile ilgili dosyaları içerir. Bunlar statik ve dinamik web sayfalarını, Web uygulamalarını ve web sayfalarının referans aldığı dosyaları içerir. Web geliştirme yazılımı tarafından oluşturulan dosyalar da bu kategoriye dahil edilir.

______ kategorileri_name36 ___ Veri dosyaları ______ category_text36 ___

Veri dosyaları en yaygın bilgisayar dosyası türüdür. Uygulamalar yüklenebilir veya kullanıcılar tarafından oluşturulabilirler. Çoğu veri dosyası, bazıları düz metin olarak depolanmasına rağmen, ikili biçimde kaydedilir. Veri dosyalarına örnek olarak kütüphaneler, proje dosyaları ve kaydedilmiş belgeler verilebilir.

______ kategorileri_name37 ___ Video Dosyaları ______ category_text37 ___

Video Dosyaları kategorisi, video verilerini kodlamak ve sıkıştırmak için farklı codec bileşenlerini kullanan çok çeşitli video formatlarını içerir. Bu kategori aynı zamanda video verisi içermeyen video proje dosyalarını ve video bilgi dosyalarını da içerir.

______ kategorileri_name38 ___ eBook Dosyaları ______ category_text38 ___

e-Kitap dosyaları, Amazon Kindle, Sony Reader, Barnes ve Noble Nook ve iPad gibi e-Okuyucularda görüntülenecek şekilde tasarlanmış dijital kitaplardır. Bununla birlikte, sıklıkla eReader yazılımı kullanılarak bir bilgisayarda da izlenebilir. Birçok eBook formatı birden fazla cihazda görüntülenebilse de, bazı özel eBook formatları yalnızca belirli donanım veya yazılımlar kullanılarak görüntülenebilir.

______ kategorileri_name39 ___ Sayfa Düzeni Dosyaları ______ category_text39 ___

Sayfa düzeni dosyaları, hem metin hem de resim verisi içerebilen belgelerdir. Ayrıca, sayfa boyutunu, kenar boşluklarını ve içeriğin sayfada nasıl düzenlendiğini tanımlayan formatlama bilgileri de içerir. Sayfa düzeni belgeleri genellikle gazeteler, dergiler ve broşürler gibi yazdırılabilir yayınlar oluşturmak için kullanılır.

______ kategorileri_name40 ___ 3D Görüntü Dosyaları ______ category_text40 ___

3D görüntü dosyaları üç boyutlu modeller, 3D animasyonlar ve 3D proje dosyalarını içerir. 3B modeller tipik olarak çokgen ve veritten oluşur ve modelin şeklini oluşturur. Ayrıca, ışıklandırma ve gölgeleme bilgilerinin yanı sıra dokular da içerebilirler.

______ kategorileri_name41 ___ Sistem dosyaları ______ category_text41 ___

Sistem Dosyaları kategorisi, Mac, Windows ve Linux işletim sistemleri ile ilgili dosyaları içerir. Bazı örnekler sistem kütüphanelerini, ikonları, temaları ve aygıt sürücülerini içerir. Sistem tarafından verilen dosyalar da bu kategoriye dahil edilir.

______ kategorileri_name42 ___ Eklenti Dosyaları ______ category_text42 ___

Eklenti dosyaları, mevcut programlara ekstra özellikler ve işlevler sağlar. Genellikle web tarayıcılarının yanı sıra görüntü, video ve ses düzenleme uygulamaları tarafından da kullanılır. Eklentiler ayrıca eklentiler ve uzantılar olarak da adlandırılır.

______ kategorileri_name43 ___ Kodlanmış Dosyalar ______ category_text43 ___

Kodlanmış dosyalar, verileri kodlanmış bir biçimde depolayan dosyalardır. Bunlar arasında şifreli dosyalar, sıkıştırılmamış arşivler ve ikili kodlanmış metin dosyaları bulunur. Dosyalar genellikle güvenlik nedeniyle kodlanır ve veri aktarımları sırasında bozulmalarını önler.

______ kategorileri_name44 ___ Yedekleme dosyaları ______ category_text44 ___

Yedekleme Dosyaları kategorisi, bireysel dosya yedeklemelerini ve yedekleme yazılımıyla ilgili dosyaları içerir. Bireysel yedekleme dosyaları genellikle yazılım programları tarafından otomatik olarak oluşturulur. Yedekleme yazılımı dosyaları, artımlı yedeklemeler ve tam sistem yedeklemelerini içerir.

______ kategorileri_name45 ___ CAD Dosyaları ______ category_text45 ___

CAD (Bilgisayar Destekli Tasarım) dosyaları 2D veya 3D tasarımlar içerebilir. Modeller veya mimari planlar oluşturmak için kullanılabilecek CAD yazılım programları tarafından üretilirler. 2B CAD dosyalarına genellikle çizim, 3B dosyalara da genellikle modeller, parçalar veya montajlar denir.

______ kategorileri_name46 ___ GIS Dosyaları ______ category_text46 ___

GIS (Coğrafi Bilgi Sistemleri) kategorisi, GPS cihazları ve haritalama yazılımı ile ilgili dosyaları içerir. Bu dosyalar haritalar, kaydedilmiş rotalar ve referans noktaları içerebilir. GIS dosyalarının çoğu, GPS aygıtları ve bilgisayar sistemleri arasında aktarılabilen açık formatlarda kaydedilir.

______ kategorileri_name47 ___ Veritabanı Dosyaları ______ category_text47 ___

Veritabanı dosyaları, verileri tablolara ve alanlara göre düzenlenmiş bir biçimde saklar. Veritabanındaki bireysel girişlere kayıt denir. Veritabanları, dinamik web siteleri tarafından başvurulan verilerin depolanması için yaygın olarak kullanılır.

______ kategorileri_name48 ___ Yürütülebilir Dosyalar ______ category_text48 ___

Yürütülebilir dosyalar, dosya açıldığında çalışan kod içerir. Windows programları, Mac OS X uygulamaları, komut dosyaları ve makroların tümü yürütülebilir dosyalar olarak kabul edilir. Bu dosya türleri açıldığında kod çalıştırdığından, e-posta eki olarak alınan dosyalar gibi bilinmeyen yürütülebilir dosyalar açılmamalıdır.

______ kategorileri_name49 ___ Disk Görüntüsü Dosyaları ______ category_text49 ___

Disk imaj dosyaları, bir sabit diskin veya başka tür bir ortamın tam bir kopyasını içerir. Tüm dosyaları ve dosya sistemi bilgilerini içerirler. Bu, disk görüntülerinin diskleri, CD'leri ve DVD'leri çoğaltmak için kullanılmasına izin verir. Genellikle yedekleme amacıyla da kullanılırlar.

______ kategorileri_name50 ___ Sıkıştırılmış Dosyalar ______ category_text50 ___

Sıkıştırılmış dosyalar disk alanından kazanmak için dosya sıkıştırmayı kullanır. Sıkıştırılmış arşiv formatları, birden fazla dosyayı tek bir arşive sıkıştırmak için de kullanılabilir. Dosyaları sıkıştırmak için birkaç açık ve özel sıkıştırma algoritması kullanılabilir, bu yüzden birçok farklı sıkıştırılmış dosya türü vardır.

______ kategorileri_name51 ___ Vektör görüntü dosyaları ______ category_text51 ___

Vektörel grafikler, tek tek piksellerden çok yollardan oluşur. Bu yollar görüntüdeki çizgileri ve şekilleri temsil etmek için kullanılabilir. Çoğu vektör görüntü formatı ayrıca renkler, degradeler ve görüntü efektleri içerebilir. Vektör grafikleri, görüntü verilerini yollar olarak sakladığından, kalite kaybı olmadan büyütülebilir, bu da logo ve diğer çizimler için onları iyi bir seçim haline getirir.

______ kategorileri_name52 ___ Elektronik Tablo Dosyaları ______ category_text52 ___

Elektronik tablo dosyaları, verileri satırlar ve sütunlar halinde düzenlenmiş hücrelerde saklar. Her hücre, metin dizesi, sayı veya tarih gibi belirli bir veri türü içerebilir. Hücreler ayrıca diğer hücrelere referans veren formüller içerebilir.

______ kategorileri_name53 ___ Camera Raw Dosyaları ______ category_text53 ___

Camera raw dosyaları, dijital fotoğraf makineleri tarafından oluşturulan görüntü dosyalarıdır. Kamera sensörü tarafından yakalanan verileri tam olarak saklayan sıkıştırılmamış ve işlenmemiş bir biçimde kaydedilirler. Her dijital fotoğraf makinesinin farklı bir sensörü olduğundan, birçok farklı fotoğraf makinesi ham formatı vardır. Camera raw dosyasını açmak için programın hem dosya türünü hem de resmi çeken kamera modelini desteklemesi gerekir.

______ kategorileri_name54 ___ Yazı Tipi Dosyaları ______ category_text54 ___

Yazı tipi dosyaları, işletim sistemi ve uygulamalar tarafından erişilebilen bir veya daha fazla yazı tipi içerir. Modern yazı tiplerinin çoğu, hem Macintosh hem de Windows bilgisayarlarda kullanılabilen OpenType veya TrueType biçimlerinde depolanır.

___UnexpectedValueException: Data cannot be decoded or it's deeper than the recursion limit in /home/extenstions99/app/vendor/stichoza/google-translate-php/src/Stichoza/GoogleTranslate/TranslateClient.php:334 Stack trace: #0 /home/extenstions99/app/vendor/stichoza/google-translate-php/src/Stichoza/GoogleTranslate/TranslateClient.php(361): Stichoza\GoogleTranslate\TranslateClient->getResponse(' ___ extension_...') #1 /home/extenstions99/app/vendor/stichoza/google-translate-php/src/Stichoza/GoogleTranslate/TranslateClient.php(185): Stichoza\GoogleTranslate\TranslateClient->instanceTranslate(' ___ extension_...') #2 /home/extenstions99/app/common/models/Parsing.php(231): Stichoza\GoogleTranslate\TranslateClient->__call('translate', Array) #3 /home/extenstions99/app/console/controllers/ParseController.php(28): common\models\Parsing::fileInfo('fileinfo.com', 'https://fileinf...', true, true) #4 [internal function]: console\controllers\ParseController->actionIndex('https://fileinf...', 'true', 'true') #5 /home/extenstions99/app/vendor/yiisoft/yii2/base/InlineAction.php(57): call_user_func_array(Array, Array) #6 /home/extenstions99/app/vendor/yiisoft/yii2/base/Controller.php(157): yii\base\InlineAction->runWithParams(Array) #7 /home/extenstions99/app/vendor/yiisoft/yii2/console/Controller.php(148): yii\base\Controller->runAction('', Array) #8 /home/extenstions99/app/vendor/yiisoft/yii2/base/Module.php(528): yii\console\Controller->runAction('', Array) #9 /home/extenstions99/app/vendor/yiisoft/yii2/console/Application.php(180): yii\base\Module->runAction('parse', Array) #10 /home/extenstions99/app/vendor/yiisoft/yii2/console/Application.php(147): yii\console\Application->runAction('parse', Array) #11 /home/extenstions99/app/vendor/yiisoft/yii2/base/Application.php(386): yii\console\Application->handleRequest(Object(yii\console\Request)) #12 /home/extenstions99/app/yii(27): yii\base\Application->run() #13 {main} ______ extension_text20181 ___

SDSK dosyaları yalnızca doğru şifreyi girerek açılabilir. Bir SafeHouse birimi açıldığında, birimde kaydedilen dosya ve klasörlere kullanıcı tarafından erişilebilir. Dosyalar açık olduğu sürece birime eklenebilir veya kaldırılabilir.

SafeHouse, her SDSK dosyasının maksimum 2TB dosya boyutuna sahip olmasına rağmen, sınırsız sayıda şifreli birim oluşturabilir.

NOT: SDSK uzantısı, SafeHouse 2.0 ve sonrası tarafından kullanılır. SafeHouse 1.x, %li_nk% uzantılı şifreli birimleri kaydetti.

______ extension_common20181 ___ ______ product_main_features14684 ___ ______ product_text14684 ___ ___
Daha fazla bilgi

SDSK dosyaları yalnızca doğru şifreyi girerek açılabilir. Bir SafeHouse birimi açıldığında, birimde kaydedilen dosya ve klasörlere kullanıcı tarafından erişilebilir. Dosyalar açık olduğu sürece birime eklenebilir veya kaldırılabilir.

SafeHouse, her SDSK dosyasının maksimum 2TB dosya boyutuna sahip olmasına rağmen, sınırsız sayıda şifreli birim oluşturabilir.

NOT: SDSK uzantısı, SafeHouse 2.0 ve sonrası tarafından kullanılır. SafeHouse 1.x, .DSK uzantılı şifreli birimleri kaydetti.

Açılan programlar SDSK dosyalar

SDSK Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .sdsk uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

SafeHouse Private Storage Volume Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.