Ana sayfa : Dosya uzantıları : .sdlproj Dosya

.sdlproj Dosya uzantısı

Dosya tipiSDL Trados Studio Project

geliştirici SDL
kategori Data Files
biçim N/A

.SDLPROJ seçenek numarası

Bir SDLPROJ dosyası, işletmeler tarafından çeviri projelerini düzenlemek, incelemek ve yönetmek için kullanılan bir program olan SDL Trados Studio tarafından oluşturulan bir projedir. Bir kullanıcı tarafından eklenen ve farklı bir dile çevrilmesi veya başka bir kullanıcı tarafından gözden geçirilmesi gereken bir veya daha fazla dosya içeriyor. SDLPROJ dosyaları ayrıca açıklama, yetkili kullanıcılar, son tarih, kaynak dil ve hedef dil gibi proje ayrıntılarını içerir.

Daha fazla bilgi

SDLPROJ dosyası, SDL Trados Studio 2017'de açık

SDLPROJ dosyaları Trados Studio tarafından kullanılan ana dosya türüdür. Projelerde, .DOC , .DOCX veya .XML gibi tüm dosyaların çevrilmesi ve gözden geçirilmesi gerekiyor. Bir SDLPROJ'u Dosya → Projeyi Aç'ı seçerek açabilirsiniz. Dosya → Yeni → Yeni Proje'yi seçerek ve sıfırdan veya şablondan başlamayı seçerek ( .SDLTPL dosyası) bir SDLPROJ oluşturabilirsiniz.

SDLPROJ dosyaları daha iyi organizasyon ve kolaylık için .SDLPPX paketleri olarak kaydedilebilir diğer ekip üyeleriyle paylaşma. SDL Trados Studio'daki "Proje Paketi Oluştur" sihirbazını kullanarak bir SDLPPX dosyası oluşturabilirsiniz. Bunu yapmak için, araç çubuğundan Proje Paketi Oluştur'u seçin. Ayrıca pakette istediğiniz projeleri sağ tıklayıp Proje Paketi Oluştur'u seçebilirsiniz.

Açılan programlar SDLPROJ dosyalar

SDLPROJ Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .sdlproj uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

SDL Trados Studio Project Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.