Ana sayfa : Dosya uzantıları : .sdc Dosya

.sdc Dosya uzantısı

Dosya tipi1Stardock Central Download Archive

geliştirici Stardock
kategori Backup Files
biçim N/A

Nedir SDC dosya?

Stardock yazılım programları için geliştirilmiş bir indirme yöneticisi olan Stardock Central ile indirilen dosyaların arşivi; daha önce indirilmiş olan kurucuları içerir.

Daha fazla bilgi

Stardock SDC dosyaları yedekleme dosyaları olarak oluşturulur ve varsayılan olarak Program Files \ Stardock \ Stardock Central \ BACKUP dizinine kaydedilir. Program güncellemelerini yeniden yüklemek veya önceki kurulumları başka bir sisteme taşımak için kullanılabilirler.

Açılan programlar SDC dosyalar

Dosya tipi2Secure Download Cabinet

geliştirici Microsoft
kategori Compressed Files
biçim N/A

.SDC seçenek numarası 2

MSDNAA (Microsoft Developer Network Academic Alliance) yazılımı kurmak için kullanılan sıkıştırılmış ve şifreli arşiv; yazılım paketlerini akademik kurumlara dağıtmak için kullanılan bir sistem olan ELMS (E-akademi Lisans Yönetim Sistemi) aracılığıyla sıklıkla dağıtılmaktadır.

Daha fazla bilgi

NOT: Güvenli İndirme Dolabı dosyaları, indirildiğinde UnpackSDC (unpacksdc.exe) ile otomatik olarak açılmalıdır. Bu, içeriği çıkartıp yükleyecek ve tamamlandığında SDC dosyasını silecektir. Bu nedenle, ürün indirildikten sonra SDC dosyası hala sabit diskinizde ise, SDC dosyasını silmeniz ve işlemi tekrar denemeniz gerekebilir.

Açılan programlar SDC dosyalar
Windows
Microsoft UnpackSDC

Dosya tipi3Apache OpenOffice Calc Spreadsheet

geliştirici Oracle
kategori Spreadsheet Files
biçim N/A

.SDC seçenek numarası 3

Apache OpenOffice ve StarOffice ile birlikte verilen Calc elektronik tablo programıyla oluşturulan elektronik tablo; serbestçe dönen içerikler, arka planlar, kenarlıklar ve şablonlar gibi esnek hücre formatlama seçeneklerini içerir.

Daha fazla bilgi

SDC dosyaları Microsoft Excel ( .XLS ) veya Taşınabilir Belge ( .PDF ) formatlarında Calc içinden dışa aktarılabilir.

NOT: Apache OpenOffice önceden OpenOffice olarak biliniyordu. org.

Açılan programlar SDC dosyalar
Windows
Apache OpenOffice
LibreOffice
Linux
Apache OpenOffice
LibreOffice
Macintosh
Apache OpenOffice
LibreOffice
Planamesa NeoOffice

Dosya tipi4Paragon Dictionary Database File

geliştirici Paragon Software
kategori Database Files
biçim N/A

.SDC seçenek numarası 4

SDC dosyası, Paragon Software tarafından geliştirilen ve en popüler Oxford Advanced Learner'in Sözlüğü olan sözlük uygulamaları tarafından kullanılan bir veritabanı dosyasıdır. Kelimeler, tanımlar ve kelime telaffuz sesleri gibi sözlüğe bağlı içerik içerir. SDC dosyaları genellikle büyük, 400 MB'tan fazla boyuttadır.

Daha fazla bilgi

SDC dosyaları bir Android cihazının SD kartında saklanır. Örneğin, Oxford Gelişmiş Öğrenci Sözlüğü için SDC dosyası aşağıdaki konumda bulunabilir:

/sdcard/Android/data/com.slovoed.oald/files/

Açılan programlar SDC dosyalar

SDC Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .sdc uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Paragon Dictionary Database File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.