Ana sayfa : Dosya uzantıları : .scs11 Dosya

.scs11 Dosya uzantısı

Dosya tipiShow Cue System Cue File

geliştirici Show Cue Systems
kategori Audio Files
biçim XML

.SCS11 seçenek numarası

Canlı tiyatro gösterileri sırasında müzik ve ses efekti ipuçları için kullanılan bir program olan Show Cue System (SCS) 11 tarafından oluşturulan XML dosyası; her biri kullanıcı tarafından tetiklendiğinde çalınabilecek sıralı bir ses dosyası listesi kaydeder.

Daha fazla bilgi

SCS11 dosyaları, canlı şovun ses mühendisinin seslerin ne içerdiğini bilmesine yardımcı olan her ses dosyası hakkında açıklayıcı bilgiler depolar. SCS11 dosyaları, tetiklendiğinde belirli sesleri çalan kısayol tuşlarını da saklayabilir. Bu, hazırlıksız veya yaygın olarak kullanılan sesler için kullanışlıdır.

NOT: SCS11 dosyaları gerçek ses verilerini depolamaz, bunun yerine ses dosyalarına referansları saklar. Bu nedenle, projeyi başarıyla başka bir bilgisayara taşımak için başvurulan tüm ses dosyalarını SCS11 dosyasıyla aktardığınızdan emin olmanız gerekir.

Açılan programlar SCS11 dosyalar

SCS11 Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .scs11 uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Show Cue System Cue File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.