Ana sayfa : Dosya uzantıları : .scc Dosya

.scc Dosya uzantısı

Dosya tipi1SourceSafe Source Code Control File

geliştirici Microsoft
kategori Developer Files
biçim Text and Binary

Nedir SCC dosya?

Visual Studio ile bütünleşen sürüm kontrol sistemi olan Microsoft Visual SourceSafe tarafından kullanılan dosya; geliştirici dosyalarını almak ve işlemek için kullanılan kaynak kod kontrol bilgilerini içerir; Uygulama tarafından kaynak kontrolü altındaki projelerin yerel kopyalarını yönetmek için kullanılır.

Daha fazla bilgi

SCC dosyaları hiçbir zaman sürüm kontrol deposuna bağlı değildir. Bunun yerine, depo ile iletişim kurmak için kullanılırlar. Örnek SCC dosya isimleri arasında Mssccprj.scc (düz metin dosyası), VSSVer.scc ve VSSVer2.scc bulunur.

Açılan programlar SCC dosyalar

Dosya tipi2ScreenFlow Screen Recording

geliştirici Telestream
kategori Video Files
biçim Binary

.SCC seçenek numarası 2

Mac OS X masaüstü ekran kayıt uygulaması olan ScreenFlow tarafından oluşturulan video dosyası; yakalanan videoyu özel bir formatta saklar; bir bilgisayar mikrofonundan veya bilgisayarın ses kartından yakalanan sesi de içerebilir.

Daha fazla bilgi

SCC dosyaları, son video formatına aktarılmadan önce işlenmemiş videoyu kaydetmek için kullanılır. ScreenFlow, Flash, YouTube, .MOV , iPhone ve diğerleri gibi dışa aktarma formatlarını destekler.

NOT: SCC dosyaları aslında tüm dosyaları içeren bir paket olan .SCREENFLOW dosyasında depolanır. ekran kayıt projesi. / Media / alt dizininde depolanırlar.

Açılan programlar SCC dosyalar

Dosya tipi3Scenarist Closed Caption File

geliştirici Scenarist
kategori Text Files
biçim N/A

.SCC seçenek numarası 3

Scenarist ve diğer DVD yazarlık programlarında kullanılan kapalı resim yazısı dosyası; Kapalı başlıkları DVD'lere kodlamak için kullanılır; metni filmle senkronize eden metin ve zamanlama bilgilerini içerir.

Açılan programlar SCC dosyalar
Windows
EZTitles
Sonic Scenarist
Macintosh
Apple DVD Studio Pro

SCC Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .scc uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Scenarist Closed Caption File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.