Ana sayfa : Dosya uzantıları : .sc2 Dosya

.sc2 Dosya uzantısı

Dosya tipi1SimCity 2000 City File

geliştirici Maxis
kategori Game Files
biçim Binary

Nedir SC2 dosya?

Bir şehir kurma simülasyon oyunu olan SimCity 2000 tarafından kullanılan oyun dosyası; ayrıca 2D oyununu 3D'ye geliştiren StreCity ve SimCopter Streets tarafından kullanılır; bir şehrin arazisi, binaları, yolları, su ve diğer harita özellikleri için teknik özellikleri içerir; harita başlangıç koşulları için kullanılır.

Daha fazla bilgi

SC2 dosyaları Değişken Dosya Biçiminde ( .IFF dosyalar) kaydedildi, bir çok Elektronik Sanatlar oyunu tarafından kullanılmış olan bir biçim.

NOT: SimCity 2000 orjinal olarak ilk sürümlerinde piyasaya sürüldü. Mac platformları ve MS-DOS. Oyunu Windows, Mac veya Linux'un son sürümlerinde oynamak için, DOSBox veya Oracle'ın VirtualBox (DOS yüklü) gibi bir DOS emülasyon yazılımı kullanabilirsiniz.

Açılan programlar SC2 dosyalar

Dosya tipi2World of Tanks Blitz Model File

geliştirici Wargaming.net
kategori Game Files
biçim N/A

.SC2 seçenek numarası 2

SC2 dosyası, çok büyük bir çok oyunculu çevrimiçi tank savaş oyunu olan World of Tanks Blitz tarafından kullanılan bir model dosyasıdır. Oyun, silah, taret, motor ve süspansiyonu içeren oyunda kullanılan bir tank modeli içerir.

Daha fazla bilgi

SC2 dosyaları genellikle yalnızca World of Tanks Blitz'in oyununu değiştirmek isteyen kullanıcılar tarafından görülür. Ancak, SC2 dosyaları tescilli bir biçimde kaydedilir ve World of Tanks Blitz dışında SC2 dosyalarını açabilecek bilinen bir program yoktur.

SC2 dosyaları aşağıdaki konumda bulunur:

WorldOfTanksBlitz / Veri / 3d / [ülke] / images

Açılan programlar SC2 dosyalar

Dosya tipi3Sample Cell II Instrument Definition

geliştirici N/A
kategori Audio Files
biçim N/A

.SC2 seçenek numarası 3

Tek bir enstrüman tanımı ve enstrüman tarafından kullanılan harici ses dosyalarına referanslar içerir; Macintosh ve Windows platformlarında oluşturulmuş ancak birbiriyle uyumlu değil.

Daha fazla bilgi

Gerçek ses verisi içermiyor.

Açılan programlar SC2 dosyalar
Windows
FMJ-Software Awave Studio
Sample Cell II
Macintosh
Sample Cell II

SC2 Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .sc2 uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Sample Cell II Instrument Definition Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.