Ana sayfa : Dosya uzantıları : .safenotebackup Dosya

.safenotebackup Dosya uzantısı

Dosya tipiSafe Note Backup File

geliştirici Code Drop
kategori Backup Files
biçim Zip

.SAFENOTEBACKUP seçenek numarası

SAFENOTEBACKUP dosyası, güvenli notlar oluşturmak için kullanılan bir iOS uygulaması olan Güvenli Not tarafından oluşturulan bir yedekleme dosyasıdır. Uygulamada oluşturulan bir veya daha fazla notun bir yedeğini depolar. SAFENOTEBACKUP dosyaları, bir veya daha fazla notun silinmesi durumunda kullanışlıdır.

Daha fazla bilgi

SAFENOTEBACKUP dosyaları yalnızca Güvenli Not uygulaması tarafından açılabilir. Ancak, dosyayı ".safenotebackup" uzantısını ".zip" olarak değiştirerek açabilirsiniz. Ardından, içeriği Corel WinZip veya Apple Archive Utility gibi bir Zip dekompresyon programı ile genişletin.

Güvenli Not, iOS 11 ve sonraki sürümleriyle uyumlu değildir. Notlarınızı kopyalayıp başka bir uygulamaya yapıştırdığınızdan veya iOS cihazınızı iOS 11'e güncellemeden önce bunları yedeklediğinizden emin olun.

NOT: Kod Bırakma Güvenli Notu kullanımdan kaldırılmıştır ve artık indirilemez. >

Açılan programlar SAFENOTEBACKUP dosyalar
iOS
Code Drop Safe Note

SAFENOTEBACKUP Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .safenotebackup uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Safe Note Backup File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.