Ana sayfa : Dosya uzantıları : .rwz Dosya

.rwz Dosya uzantısı

Dosya tipi1Outlook Rules Wizard File

geliştirici Microsoft
kategori Misc Files
biçim N/A

Nedir RWZ dosya?

Bir e-posta ve takvim uygulaması olan Microsoft Outlook tarafından oluşturulan e-posta kuralları dosyası; belirli bir ölçüt grubuyla eşleşen e-posta mesajları için gerçekleştirilecek eylemleri belirten e-posta filtreleri saklar; Bir e-posta hesabı için tüm kuralları saklar.

Daha fazla bilgi

Kural dosyaları genellikle SPAM mesajlarını otomatik olarak silmek için kullanılır ve genellikle gelen e-postayı farklı klasörlerde düzenlemek için de kullanılır. Örneğin, bir kullanıcı tanınmayan bir göndereni olan tüm e-postaların "bilinmeyen" bir e-posta gelen kutusuna gönderilebileceğini belirtebilir.

RWZ dosyaları Outlook tarafından otomatik olarak tutulur. Ancak, kuralları vermek istiyorsanız, Araçlar → Kural Sihirbazı → Seçenekler'i seçin ve iletişim kutusundan "Kuralları Dışa Aktar" ı seçin. Mevcut kuralları "Kuralları İçe Aktar" ı seçip bir RWZ dosyası seçerek de alabilirsiniz.

Açılan programlar RWZ dosyalar
Windows
Microsoft Outlook
Macintosh
Microsoft Outlook

Dosya tipi2Rawzor Compressed Image

geliştirici Rawzor
kategori Camera Raw Files
biçim Binary

.RWZ seçenek numarası 2

Camera Raw görüntülerini% 20 ila% 60 oranında sıkıştırmak için kullanılan kayıpsız bir görüntü sıkıştırma programı Rawzor Photo tarafından oluşturulan görüntü dosyası; Bazı dijital fotoğraf düzenleme uygulamalarına dahil edilen Rawzor SDK kullanılarak da oluşturulabilir.

Daha fazla bilgi

RWZ dosyaları, disk alanı kazanmak için kullanılır. Herhangi bir görüntü kalitesini kaybetmediklerinden, Rawzor dosyaları yüzlerce veya binlerce fotoğrafı çekerken, özellikle de harici medyada arşivlerken yardımcı olabilir.

Açılan programlar RWZ dosyalar
Windows
Microsoft Windows Photos
Macintosh
Rawzor Photo

RWZ Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .rwz uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Rawzor Compressed Image Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.