Ana sayfa : Dosya uzantıları : .rtl Dosya

.rtl Dosya uzantısı

Dosya tipiRaster Transfer Language File

geliştirici HP
kategori Raster Image Files
biçim N/A

.RTL seçenek numarası

Hewlett-Packard'ın Raster Aktarım Dili'nde (HP-RTL) oluşturulan yazıcı ve çizici dosyası; çiziciye, taranmış fotoğraflar gibi görüntü nesnelerinin düzenini bildirmek ve gölgeli alanlara yardımcı olmak için kullanılır.

Daha fazla bilgi

HP-RTL, Yazıcı Komut Dili (PCL) sayfa açıklama dilinin bir alt kümesidir. Bitmap görüntüleri aynı görüntünün farklı kısımlarını oluşturmak için HP-GL / 2 yazdırma işlerine yerleştirmek amacıyla HP-GL / 2 vektör tabanlı dili ile karıştırmak için tasarlanmış raster tabanlı bir dildir.

ArcGIS tarafından harita yazdırmak için kullanılan Arcpress yazıcı motoru, HP Universal, HP RTL (RGB) TrueColor ve HP RTL (CMYK Renkli / S / B) Yarım Ton sürücülere sahiptir. Bu sürücülerin her biri RTL formatını destekler. Genel olarak, farklı şirketlerden çeşitli geniş formatlı yazıcılar HP-RTL dilini desteklemektedir.

Açılan programlar RTL dosyalar

RTL Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .rtl uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Raster Transfer Language File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.