Ana sayfa : Dosya uzantıları : .rti Dosya

.rti Dosya uzantısı

Dosya tipi1Raster Music Tracker Instrument File

geliştirici Radek Sterba
kategori Settings Files
biçim N/A

Nedir RTI dosya?

RTI dosyası, Windows'ta Atari XE / XL müziği oluşturmak için kullanılan bir program olan Raster Music Tracker tarafından kullanılan bir enstrüman içerir. Tür, ad, kaç kez kullanıldığı ve hangi notaların çalındığı dahil enstrüman hakkında bilgi depolar. RTI dosyaları, kullanıcıların aletleri paylaşmalarını ve farklı şarkılarla kullanmalarını sağlar.

Daha fazla bilgi

Raster Müzik İzleyicisindeki bir RTI dosyasını Enstrüman → Yükle ve asıl enstrümana yapıştırarak seçerek açabilirsiniz. Raster Müzik İzleyicide Enstrüman → Gerçek enstrümanı farklı kaydet ... seçeneğini belirleyerek bir RTI dosyası oluşturabilirsiniz.

NOT: Raster Music Tracker, Windows kullanıcılarının, 1980'lerde Atari 8 bit ev bilgisayarlarında ve Atari arcade oyunlarında kullanılan 1979 Atari POKEY ses çipinin özelliklerini taklit etmesini sağlar.

Açılan programlar RTI dosyalar

Dosya tipi2Real Tracker Instrument

geliştirici N/A
kategori Audio Files
biçim N/A

.RTI seçenek numarası 2

Bir ses izleme programı olan Real Tracker'da çalınabilen enstrüman veya "ses".

Açılan programlar RTI dosyalar
Windows
Real Tracker

RTI Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .rti uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Real Tracker Instrument Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.