Ana sayfa : Dosya uzantıları : .rrr Dosya

.rrr Dosya uzantısı

Dosya tipi1Rhapzodé Resource Repository

geliştirici altaVENTE
kategori Settings Files
biçim XML

Nedir RRR dosya?

Rhapzodé tarafından kullanılan ve derlenmiş bir PowerPoint sunumunun nasıl görüntülendiğini yöneten XML dosyası; yazarın içeriğin görüntüleyenlere sunum şeklini özelleştirmesini sağlar; içeriğe yönelik yönergeler ve işaretçiler içerir, ancak sunum içeriğinin kendisi değildir.

Açılan programlar RRR dosyalar
Windows
altaVENTE Rhapzodé PowerPoint compiler

Dosya tipi2Registry Mechanic Backup File

geliştirici PC Tools
kategori Backup Files
biçim N/A

.RRR seçenek numarası 2

Windows kayıt defterinden girişleri içeren yedekleme dosyası; kayıt defterini optimize ederken Registry Mechanic tarafından yaratılmıştır; Gerekirse kaldırılan kayıt defteri girdilerini geri yüklemek için kullanılır.

Daha fazla bilgi

Ana program penceresindeki "Yedeklemeyi Geri Yükle" düğmesine tıklayarak kayıt defteri yedeklemeleri geri yüklenebilir. Geri yüklenen kayıt defteri girişlerinin düzgün yüklenebilmesi için bilgisayarı yeniden başlatmanız gerekebilir.

NOT: PC Tools Registry Mechanic 4 Aralık 2013 tarihinde emekli oldu. Ancak, yazılımın eski sürümleri hala yüklenmeye hazır. .

Açılan programlar RRR dosyalar

RRR Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .rrr uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Registry Mechanic Backup File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.