Ana sayfa : Dosya uzantıları : .rodl Dosya

.rodl Dosya uzantısı

Dosya tipiRemObjects Definition Language File

geliştirici RemObjects
kategori Developer Files
biçim XML

.RODL seçenek numarası

RemObjects SDK tarafından oluşturulan geliştirici dosya, orta seviye yazılım oluşturmak için kullanılan bir yazılım geliştirme uygulaması; API ve desteklenen veri formatları dahil olmak üzere, geliştirilen yazılım tarafından sağlanan hizmetleri kullanır ve XML formatını tanımlar; Servislerle etkileşimde bulunmak için arayüz veya kullanıcı şartnamesi olarak kullanılır.

Daha fazla bilgi

RemObjects hizmetlerini uygularken, RODL dosyaları kaynak kod iskeletlerini otomatik oluşturmak için kullanılır. Ardından geliştirici hizmetler için mantığı uygulayan işlevsel kodu doldurabilir.

NOT: RemObjects SDK, Microsoft Visual Studio ve Delphi gibi ortak geliştirme IDE'lerinin bir uzantısı olarak kullanılır.

Açılan programlar RODL dosyalar

RODL Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .rodl uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

RemObjects Definition Language File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.