Ana sayfa : Dosya uzantıları : .rmt Dosya

.rmt Dosya uzantısı

Dosya tipi1Router Firmware File

geliştirici N/A
kategori System Files
biçim Binary

Nedir RMT dosya?

Linksys yönlendiricileri dahil olmak üzere çeşitli yönlendiriciler tarafından kullanılan ürün yazılımı dosyası; bir yönlendirici çalıştırmak için kullanılan veri ve programları içerir; Hata düzeltmeleri ve güvenlik düzeltme ekleri için ürün yazılımı güncellemeleri sağlamak için kullanılır.

Daha fazla bilgi

RMT dosyaları, genellikle yönlendiricide barındırılan bir Web uygulamasına bağlı bir Web tarayıcısı kullanılarak güncellenir.

Açılan programlar RMT dosyalar
Windows
Microsoft Internet Explorer
Macintosh
Apple Safari
iOS
Apple Safari

Dosya tipi2Raster Music Tracker Song File

geliştirici Radek Sterba
kategori Audio Files
biçim N/A

.RMT seçenek numarası 2

Bir RMT dosyası, Windows'ta Atari XE / XL müziği oluşturmak için kullanılan bir program olan Raster Music Tracker tarafından oluşturulan bir modül içerir. Not modellerini, enstrümanları, hızı ve şarkının uzunluğunu içeren bir şarkı hakkında bilgi depolar.

Daha fazla bilgi

RMT dosyaları öncelikle Raster Müzik İzleyici kullanılarak oluşturulur ve açılır. Ancak, Raster Müzik İzleyici (RMT) formatı, Another Slight Atari Player tarafından da desteklenir.

Bir Dosya dosyasını, → Dosya Yükle ... 'yi seçerek ve ardından açmak istediğiniz RMT dosyasını seçerek açabilirsiniz. . Dosya → Kaydet veya Farklı Kaydet ... 'i seçerek bir RMT dosyası oluşturabilirsiniz ....

NOT: Raster Music Tracker, Windows kullanıcılarının Atari 8-bit'te kullanılan 1979 Atari POKEY ses çipinin özelliklerini taklit etmesini sağlar 1980'lerde ev bilgisayarları ve Atari arcade oyunları.

Açılan programlar RMT dosyalar

RMT Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .rmt uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Raster Music Tracker Song File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.