Ana sayfa : Dosya uzantıları : .rip Dosya

.rip Dosya uzantısı

Dosya tipiHit'n'Mix Audio Mashup File

geliştirici Hit'n'Mix
kategori Audio Files
biçim Binary

.RIP seçenek numarası

Şarkı dosyalarından ses karışımı oluşturmak için kullanılan bir program olan Hit'n'Mix tarafından oluşturulan ses proje dosyası; .MP3 , .CDA veya .WAV ses dosyasından sökülmüş ve bölünmüş ses bölümleri içerir; Ev DJ'leri (disk jokeyleri) ve mashup öncüleri tarafından kullanılır; .MP3 formatına dışa aktarılabilir.

Daha fazla bilgi

Hit'n'Mix ripping teknolojisi, ses spektrumunun farklı bölümlerini ayırır ve kullanıcıların ayrılmış bölümleri karıştırmasına ve eşleştirmesine izin verir. Örneğin, bir kullanıcı şarkı vokallerinin zamanlamasını ayarlayabilir, enstrümanlara ses efektleri ekleyebilir, belirli parçaların sesini artırabilir, istenmeyen gürültüyü kaldırabilir veya bir şarkının bölümlerini silebilir. Arabirim, kullanıcıların zaman çizelgesinde herhangi bir yerde ve ayrılmış parçalar arasında ses parçalarını sürükleyip bırakmalarına izin verir.

RIP dosyaları, dalga biçimi verilerini .WAV veya MP3 dosyalarında saklamaz. Bunun yerine, ses verilerini yeniden oluşturmak veya yeniden sentezlemek için gereken bilgileri depolarlar. Kaydedilen genlik ve ses karışımı bölümlerinin sıklığı, sesin orijinal sesten ayırt edilemez bir şekilde yeniden oluşturulmasına izin verir.

Hit'n'Mix bir seferde programda en fazla üç RIP dosyası açabilir. RIP dosyalarını oynatırken, kullanıcı arayüzü oluşturulan dalga formlarını oynatıldıkları gibi gösterir.

Açılan programlar RIP dosyalar
Windows
Hit'n'Mix

RIP Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .rip uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Hit'n'Mix Audio Mashup File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.