Ana sayfa : Dosya uzantıları : .resources Dosya

.resources Dosya uzantısı

Dosya tipiVisual Studio Resource File

geliştirici Microsoft
kategori Developer Files
biçim Text

.RESOURCES seçenek numarası

Microsoft tarafından oluşturulan bir yazılım geliştirme uygulaması olan Visual Studio tarafından oluşturulan dosya; hem dizeleri hem de nesneleri içerebilir, ancak nesneler seri hale getirilebilir olmalıdır; Visual Studio programlarında standart bir şekilde erişilebilmeleri için uygulama varlıklarını bir araya getirmek ve devam ettirmek için kullanılır.

Daha fazla bilgi

RESOURCES dosyalarına .NET Framework'ün System.Resource ad alanı kullanılarak erişilebilir. Örneğin, ResourceWriter sınıfı, RESOURCES dosyalarına kaynak yazmak için kullanılabilir.

NOT: RESOURCES dosyaları .RESX dosyalarına benzer. Ancak, yalnızca RESOURCES dosyaları içindeki kaynaklar çalıştırılabilir bir çalışma zamanına gömülmeli veya bir uydu montajında derlenmelidir.

Açılan programlar RESOURCES dosyalar
Windows
Microsoft Visual Studio

RESOURCES Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .resources uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Visual Studio Resource File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.