Ana sayfa : Dosya uzantıları : .rbk Dosya

.rbk Dosya uzantısı

Dosya tipiWindows 95 Registry Backup File

geliştirici Microsoft
kategori Backup Files
biçim Binary

.RBK seçenek numarası

Sistem ve uygulama ayarlarını, dosya ilişkilerini ve diğer verileri depolayan Windows 95 veya 98 kayıt defterinin yedekleme dosyası; Bozulursa kayıt defterini geri yüklemek için kullanılabilir.

Daha fazla bilgi

RBK dosyaları, Windows 95'in içerdiği Konfigürasyon Yedekleme Aracı (Cfgback.exe) kullanılarak oluşturulabilir. Genellikle, dosyalar "Geri" nin 1 - 9 arasında bir rakam olduğu Regback # .rbk olarak adlandırılır. / p>

Kayıt defteri yedekleri, SQL Server'a özgü kayıt defteri girdilerini kaydetmek için SQL Server 7.0 gibi programlar tarafından da kullanılır. SQL Server 7.0, yedeklemeler için kullanılabilecek Regrebld.exe adlı bir program sunar.

NOT: PC Tools Registry Mechanic, 4 Aralık 2013 tarihinde emekli olmuştur. Ancak, yazılımın eski sürümleri hala kullanıma hazırdır. indir.

Açılan programlar RBK dosyalar
Windows
PC Tools Registry Mechanic
Microsoft Configuration Backup Tool
Uniblue RegistryBooster

RBK Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .rbk uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Windows 95 Registry Backup File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.