Ana sayfa : Dosya uzantıları : .r30 Dosya

.r30 Dosya uzantısı

Dosya tipiWinRAR Split Archive Part 30

geliştirici Eugene Roshal
kategori Compressed Files
biçim Binary

.R30 seçenek numarası

Çok hacimli sıkıştırılmış bir RAR arşivinin parçası olarak kullanılan dosya; daha büyük bir arşivin parçası olarak sıkıştırılmış dosya içeriğini içerir; diğer sıkıştırılmış parçalarla orijinal dosyaya geri getirilebilir.

Daha fazla bilgi

"XX" nin 00 ile 99 arasında bir sayı olduğu RXX dosyaları, genellikle birden fazla diskteki büyük bir arşivi kaydetmek için oluşturulur. ".Rxx" dosya uzantıları formatını kullanarak dosya arşivleri Mac için RAR ve Unix veya Windows için WinRAR kullanılarak oluşturulabilir.

NOT: WinRAR yazılım yükleyicisi, .R00 - R29 dosya uzantıları için dosya ilişkilerini kaydeder. , ancak R30 ve ötesi için dernekler kaydetmez. Bu nedenle, WinRAR hala bölünmüş bir arşivin parçası olan R30 dosyalarını açabilse de, R00 - R29 dosyaları için bir RRR simgesi görüyorsunuz, ancak R30 dosyaları için göremiyorum.

Açılan programlar R30 dosyalar
Windows
RARLAB WinRAR
Smith Micro StuffIt Deluxe
Linux
RARLAB RAR
Macintosh
Smith Micro Stuffit Deluxe Mac

R30 Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .r30 uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

WinRAR Split Archive Part 30 Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.