Ana sayfa : Dosya uzantıları : .quicken2016backup Dosya

.quicken2016backup Dosya uzantısı

Dosya tipiQuicken 2016 Backup File

geliştirici Intuit
kategori Backup Files
biçim Binary

.QUICKEN2016BACKUP seçenek numarası

Bir QUICKEN2016BACKUP dosyası, Quicken 2016 finansal yönetim yazılımı tarafından oluşturulan bir yedekleme dosyasıdır. Yedekleme amacıyla kullanılabilecek tüm kullanıcı ve hesap verilerini içerir.

Daha fazla bilgi

QUICKEN2016BACKUP dosyası, hesap bilgilerini .QUICKEN2016 dosyasından korumak isteyen kullanıcılar için tasarlanmıştır. QUICKEN2016 dosyasının bozulması veya kaybolması durumunda, yedekleme dosyası bilgileri geri yüklemek için kullanılabilir.

Quicken'da bir yedekleme dosyası oluşturmak için, sadece Dosya → Yedeği Kaydet ... seçeneğini seçin ve hedef klasörü seçin. Bir yedekleme dosyasından verileri geri yüklemek için, Dosya → Bir Yedeği Geri Yükle ... seçeneğini belirleyin ve yedekleme dosyasını bulun.

NOT: QUICKEN2016BACKUP dosyaları, Quicken Essentials tarafından oluşturulan .QUICKENBACKUP dosyalarına benzer.

Açılan programlar QUICKEN2016BACKUP dosyalar
Macintosh
Intuit Quicken for Mac

QUICKEN2016BACKUP Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .quicken2016backup uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Quicken 2016 Backup File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.