Ana sayfa : Dosya uzantıları : .qbx Dosya

.qbx Dosya uzantısı

Dosya tipi1QuickBooks Accountant Transfer File

geliştirici Intuit
kategori Backup Files
biçim N/A

Nedir QBX dosya?

Bir QuickBooks şirketine dayanan muhasebeci transfer dosyası .QBW dosyası; QuickBooks verilerini muhasebeciler ve vergi hazırlayıcıları için tasarlanmış bir biçimde saklar; QBX dosyasındaki girişler, General Journal notları eklemek dışında değiştirilemez.

Daha fazla bilgi

Muhasebeci Transfer Dosyası oluşturmak için, önce Dosya menüsünden "Muhasebecinin İncelemesi ..." seçeneğini seçin, ardından "Muhasebecinin Kopyasını Yarat" seçeneğini seçin ve dosyayı kaydedin.

Açılan programlar QBX dosyalar
Windows
Intuit QuickBooks Pro
Macintosh
Intuit QuickBooks for Mac

Dosya tipi2Blocks Landing Page File

geliştirici Samuel Services
kategori Web Files
biçim Text

.QBX seçenek numarası 2

QBX dosyası, statik web siteleri oluşturmak için kullanılan bir web programı olan BLOCKS tarafından oluşturulan bir açılış sayfası dosyasıdır. Bir BLOCKS web sayfasının, sayfada görünen üstbilgi, içerik ve altbilgi, stiller ve yazı tiplerini içeren bileşenlerini içerir. QBX dosyaları, tüm bileşenleri düz metin olarak saklar.

Daha fazla bilgi

QBX dosyası, Bloklar programında oluşturduğunuz sayfayı dışa aktarmanıza ve içe aktarmanıza olanak sağlar. Dosyayı dışa aktarmak için sol araç çubuğundaki disk simgesine tıklayın ve "İHRACAT" seçeneğini seçin. Bu, QBX dosyasını otomatik olarak indirmeye başlayacaktır. QBX dosyasını içe aktarmak için sol araç çubuğundaki disk simgesini tıklayın, "İTHALAT" seçeneğini seçin ve QBX dosyasının bulunduğu yere gidin.

BLOCKS çevrimiçi olarak kullanılabilir ve birçok farklı özelliğe sahiptir Google web fontları, stil editörleri, şablonlar ve bloklar, kod editörleri, malzeme tasarımı ve önyükleme bileşenleri açılış sayfanızı dışa aktarmayı seçtiniz. Bunun yerine, kodu görüntüleyen yeni bir tarayıcı penceresi açılacaktır. Bu durumda, yeni pencerede görüntülenen web sayfasını .HTML dosyası olarak kaydedin ve uzantıyı ".qbx" olarak yeniden adlandırın.

Açılan programlar QBX dosyalar
WEB
BLOCKS

QBX Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .qbx uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Blocks Landing Page File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.