Ana sayfa : Dosya uzantıları : .q2 Dosya

.q2 Dosya uzantısı

Dosya tipiWinamp Equalizer Auto-Load Presets File

geliştirici Nullsoft
kategori Audio Files
biçim Text

.Q2 seçenek numarası

Bir ses çalma programı olan Winamp'ta oluşturulan kullanıcı tarafından yaratılan ekolayzır (EQ) ayarları kitaplığı; belirli medya dosyaları için EQ ayarlarının otomatik yükleme ön ayarlarını içerir.

Daha fazla bilgi

Winamp, ilk otomatik yükleme ön ayarı kaydedildikten ve ardından gelen tüm otomatik yükleme ön ayarlarını da depoladıktan sonra Winamp.q2 adlı bir Q2 dosyası oluşturur. Bu ön ayarlar, ilişkili medya dosyası açıldığında, EQ menüsünde "Otomatik" açık olduğu sürece otomatik olarak yüklenir.

EQ ayarlarını otomatik olarak yükleyerek Seçenek → Eşitleyici → Ön Ayarı Kaydet seçeneğini seçerek kaydedebilirsiniz. → Winamp menü çubuğundan Auto-preset ... ayarını yapın. EQ ön ayarları, Seçenek → Ekolayzır → Ön Ayarı Yükle → Ön ayarı otomatik yükle ... seçilerek bir Q2 dosyasından yüklenebilir.

Q2 dosyasının varsayılan konumu: C: \ Users \ Yönetici \ AppData \ Dolaşım \ Winamp

NOT: Evrensel Winamp EQ hazır ayarları, .Q1 dosyasına kaydedilir.

Ortak Q2 dosya adları

Winamp.q2 - Winamp tarafından kullanılan varsayılan EQ otomatik yükleme ön ayar dosyası.

Açılan programlar Q2 dosyalar

Q2 Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .q2 uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Winamp Equalizer Auto-Load Presets File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.