Ana sayfa : Dosya uzantıları : .pxml Dosya

.pxml Dosya uzantısı

Dosya tipiPandora XML File

geliştirici OpenPandora
kategori Data Files
biçim XML

.PXML seçenek numarası

Bir PXML dosyası, Pandora XML (PXML) biçiminde kaydedilen ve öncelikle homebrew oyunlarını oynamak için kullanılan Pandora el bilgisayarı tarafından kullanılan .XML dosyasıdır. Paketlendiği Pandora programı hakkında meta veriler içerir ve farklı GUI'ler için yapılandırma seçenekleri içerebilir. PXML dosyaları, PND dosyalarında depolanan Pandora uygulamaları ile birlikte gelir.

Daha fazla bilgi

Bir PXML dosyası, XML (Extensible Markup Language) biçimindeki bir Pandora uygulaması (oyun, kelime işlemci vb.) hakkında meta veriler içeren ".pxml" dosya uzantısıyla yeniden adlandırılan bir XML dosyasıdır. PXML dosyası bir XML dosyasına benzer olduğu için, bazı Pandora uygulamalarıyla birlikte PXML.xml dosyası olarak da kaydedilebilir. PXML dosyası, bir Pandora programı bir PND dosyasına paketlendiğinde oluşturulur ve genellikle Pandora yazılımının bir tanımını, versiyonunu, simge dosya adına bir bağlantıyı, kodun dağıtıldığı lisansı, resimleri önizlemeyi ve geliştiricisini içerir. program.

NOT: PNDTools veya PNDManager yardımcı programlarıyla birlikte bir PND dosyasından bir PXML dosyası çıkarabilir ve PXML dosyasını bir metin veya XML düzenleyicisiyle görüntüleyebilirsiniz.

Açılan programlar PXML dosyalar
Linux
SCREEM

PXML Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .pxml uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Pandora XML File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.