Ana sayfa : Dosya uzantıları : .pxd Dosya

.pxd Dosya uzantısı

Dosya tipi1Pyrex Definition File

geliştirici N/A
kategori Developer Files
biçim Text

Nedir PXD dosya?

Python tarafından C-benzeri sözdizimi ve performansa sahip Python modülleri oluşturmak için kullanılan bir dil olan kaynak kod başlık dosyası; Cython modüllerine eklenebilecek Cython bildirimlerini saklar ( .PYX dosyaları).

Daha fazla bilgi

Cython, Python modülünün geliştirilmesi için sıklıkla tercih edilen Pyrex'in geliştirilmiş bir sürümüdür. PXD dosyaları cimport sözdizimini kullanarak Cython PYX modüllerine aktarılır.

Açılan programlar PXD dosyalar

Dosya tipi2Pixlr Layered Image

geliştirici Autodesk
kategori Raster Image Files
biçim Binary

.PXD seçenek numarası 2

Web tarayıcısında çalışan Flash tabanlı bir resim düzenleyici olan Pixlr tarafından oluşturulan görüntü; her bir katmanda çizilen grafiklerin ve metnin yanı sıra çoklu katmanları da destekler; Web tarayıcısından yerel bilgisayara resimlerin kaydedilmesini ve ardından Pixlr Web arayüzü üzerinden tekrar yüklenmesini sağlar.

Daha fazla bilgi

Pixlr'da bir PXD dosyasını açtıktan sonra, .JPG , .PNG , .BMP veya .TIFF resmi olarak kaydedebilirsiniz.

Açılan programlar PXD dosyalar

PXD Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .pxd uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Pixlr Layered Image Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.