Ana sayfa : Dosya uzantıları : .ptz Dosya

.ptz Dosya uzantısı

Dosya tipiE-Transcript Bundle File

geliştirici Thomson West
kategori Data Files
biçim Binary

.PTZ seçenek numarası

Kullanıcıların dijital işlemlerden yasal işlemlerden saklanmalarına izin veren LiveNote veya Case Notebook tarafından oluşturulan E-Transcript dosyası; yasal transkriptleri ( .PTX dosyaları), mahkeme salonu videolarını, sergileri ve para yatırmalarını içeren tek bir "pakette" metin ve çoklu ortam içeriğini içerir; yasal işlemleri incelemek ve analiz etmek için kullanılır.

Daha fazla bilgi

NOT: PTZ formatının geliştiricileri RealLegal, Thomson West tarafından satın alındı. Hem Batı hem de RealLegal markaları benzer yazılım programlarının reklamını yapmak ve satmak için kullanılır. RealLegal, Mac için RealLegal E-Transcript Viewer'ın daha eski bir sürümünü yayınladı, ancak yazılım yalnızca Mac OS X'in öncüsü olan Mac OS Classic ile uyumlu.

Açılan programlar PTZ dosyalar

PTZ Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .ptz uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

E-Transcript Bundle File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.