Ana sayfa : Dosya uzantıları : .pts Dosya

.pts Dosya uzantısı

Dosya tipi1Pro Tools Session

geliştirici Avid Technology
kategori Audio Files
biçim N/A

Nedir PTS dosya?

Pro Tools dijital ses iş istasyonu (DAW) yazılımıyla oluşturulan ses projesi; çoklu ses ve MIDI parçaları, mikser ayarları, ses efektleri ve ses dosyalarına referanslar içerebilir; gerçek ses verisi içermiyor.

Daha fazla bilgi

NOT: PTS dosyaları, Pro Tools 6.9 ve daha önceki sürümler tarafından kullanıldı. Pro Tools 7 ve sonraki sürümleri, .PTF dosya uzantısıyla oturumları kaydeder.

Açılan programlar PTS dosyalar
Windows
Avid Pro Tools
Macintosh
Avid Pro Tools

Dosya tipi2PTGui Project File

geliştirici New House Internet Services
kategori Raster Image Files
biçim N/A

.PTS seçenek numarası 2

Panoramik bir fotoğraf dikişi uygulaması olan PTGui tarafından oluşturulan dosya; içe aktarılan görüntüleri ve doğrusal, silindirik, mercator ve tam çerçeve mizanpajları gibi panorama ayarlarını içeren bir panorama şablonu veya projesi içerir.

Daha fazla bilgi

Bir PTS dosyası oluşturmak için, Dosya → Projeyi Kaydet veya Projeyi Farklı Kaydet ... veya Şablon Olarak Kaydet ... seçeneğini belirleyin, dosyayı adlandırın, kaydetme konumunu seçin ve Kaydet'i tıklayın.

Açılan programlar PTS dosyalar

PTS Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .pts uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

PTGui Project File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.