Ana sayfa : Dosya uzantıları : .psa Dosya

.psa Dosya uzantısı

Dosya tipi1Unreal Engine Skeletal Animation File

geliştirici Epic Games
kategori 3D Image Files
biçim Binary

Nedir PSA dosya?

Unreal Engine, Unreal Tournament gibi birinci şahıs nişancı oyunlarını geliştirmek için kullanılan 3B oyun motoru tarafından kullanılan dosya; .PSK dosyası için 3B model animasyon ayarlarını içerir; Unreal Engine tarafından ithal edilen 3B modelleri canlandırmak için kullanılır.

Açılan programlar PSA dosyalar

Dosya tipi2Photoshop Album Catalog File

geliştirici Adobe Systems
kategori Data Files
biçim Binary

.PSA seçenek numarası 2

Photoshop Album veya Photoshop Elements ile oluşturulan dijital fotoğrafların kataloğu; görüntüleri birden fazla albüm içerebilen farklı koleksiyonlarda düzenler; Microsoft Jet Engine veritabanı olarak biçimlendirilmiş.

Daha fazla bilgi

Photoshop Album, PSA dosyalarını "C: \ Documents and Settings \ Tüm Kullanıcılar \ Uygulama Verileri \ Adobe \ Photoshop Album \ Catalogs" da depolar. "

Photoshop Elements 3.0 Organizer, PSA dosyalarını "C: \ Belgeler ve Ayarlar \ Tüm Kullanıcılar \ Uygulama Verileri \ Adobe \ Kataloglar."

NOT: PSA dosyaları, Photoshop Elements 5.0 ile kullanılmış. 6.0 ve 7.0 sürümlerinde daha yeni dosya formatına dönüştürülebilirler.

Açılan programlar PSA dosyalar

Dosya tipi3Plesk Backup File

geliştirici Parallels
kategori Backup Files
biçim Zip

.PSA seçenek numarası 3

Web sunucusu barındırma işleminin otomatikleştirilmesine yardımcı olan etkileşimli bir kontrol paneli olan Plesk Panel tarafından oluşturulan dosya; .ZIP sıkıştırılmış biçimde arşivlenmiş sunucu dosyalarını içerir; Plesk Panel'deki Yedekleme Yöneticisi kullanılarak geri yüklenebilir.

Açılan programlar PSA dosyalar
Windows
Parallels Plesk Panel
Linux
Parallels Plesk Panel

PSA Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .psa uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Plesk Backup File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.