Ana sayfa : Dosya uzantıları : .pot Dosya

.pot Dosya uzantısı

Dosya tipi1PowerPoint Template

geliştirici Microsoft
kategori Data Files
biçim Binary

Nedir POT dosya?

POT dosyası, slayt gösterisi sunumları oluşturmak için kullanılan bir program olan PowerPoint tarafından oluşturulan bir şablondur. Slayt gösterisinin varsayılan düzenini, biçimlendirmesini ve stillerini içerir. POT dosyaları aynı formatta birden fazla .PPT dosyası oluşturmak için kullanılır.

Daha fazla bilgi

Microsoft PowerPoint 2016'da açılmış POT dosyası

Büyük olasılıkla yalnızca PowerPoint 97 - 2003 kullanıyorsanız, bir POT dosyasıyla karşılaşırsınız veya yazılımın bu sürümlerini kullanan biriyle çalışmak. PowerPoint 2007 veya sonraki bir sürümünü kullanıyorsanız ve sunumunuzu şablon olarak kaydederseniz, .POTX uzantısı ile OpenXML biçiminde kaydedilir. PowerPoint 2007 veya sonraki sürümlerinde POTX dosyasını kullanmasına rağmen, POT dosyasını açmak için hala kullanabilirsiniz.

POT dosyaları PowerPoint ile birlikte gelir; okul raporları, mali çeyrek özetleri veya aile gibi sunumlar oluşturmanıza olanak sağlar Fotoğraf slayt, önceden tanımlanmış biçimlendirme ve stillere sahip şablonlardan gösterir. İhtiyaçlarınıza özel sunumları çoğaltmak için kendi özel şablonlarınızı da oluşturabilirsiniz.

Açılan programlar POT dosyalar
Windows
Kingsoft Presentation
Microsoft PowerPoint 2016
IMSI TurboPDF
Microsoft PowerPoint
Macintosh
Planamesa NeoOffice
Microsoft PowerPoint for Mac

Dosya tipi2Portable Object File

geliştirici N/A
kategori Developer Files
biçim N/A

.POT seçenek numarası 2

Java programları, GNU gettext veya diğer uygulamalar tarafından referans alınabilen nesne dosyası; genellikle özellikleri ve diğer temel bilgileri depolamak için kullanılır; Metin düzenleyicide görüntülenebilecek, okunabilir bir biçimde kaydedilmiş.

Daha fazla bilgi

Taşınabilir nesne dosyaları, PowerPoint şablon dosyalarında belirsizliği önlemek için genellikle .PO uzantısını kullanır.

Açılan programlar POT dosyalar
Windows
Referenced by various programs
Macintosh
Referenced by various programs

POT Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .pot uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Portable Object File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.