Ana sayfa : Dosya uzantıları : .pmq Dosya

.pmq Dosya uzantısı

Dosya tipiMicrosoft Target Analyzer File

geliştirici Microsoft
kategori Developer Files
biçim XML

.PMQ seçenek numarası

Microsoft Windows Embedded Studio geliştirme kitinde bulunan bir program olan Target Analyzer (ta.exe veya tap.exe) tarafından oluşturulan dosya; geliştiricinin Windows XP Embedded (XPe) veya Windows CE çalıştırmayı hedeflediği bir aygıt hakkında sistem düzeyinde bilgi depolar.

Daha fazla bilgi

Hedef Analizörü bir cihazda çalıştırarak, geliştirici, hedef cihaz için bir bileşen listesi içeren bir PMQ dosyası oluşturur. Bu dosya, cihaza yüklenecek son yapılandırma ve görüntüyü hazırlamak için kullanılan Hedef Tasarımcı ve Görüntü Yapılandırma Düzenleyici programlarına aktarılabilir.

NOT: Windows XP Embedded, gömülü yazılımı çalıştırmak için kullanılır büfelerdeki sistemler, satış noktası cihazları ve diğer bağımsız sistemler.

Ortak PMQ dosya adları

devices.pmq - Microsoft Target Analyzer ile oluşturulan hedef cihazın varsayılan adı.

Açılan programlar PMQ dosyalar

PMQ Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .pmq uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Microsoft Target Analyzer File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.