Ana sayfa : Dosya uzantıları : .pmg Dosya

.pmg Dosya uzantısı

Dosya tipi1PageMaker Group File

geliştirici Adobe Systems
kategori Vector Image Files
biçim Binary

Nedir PMG dosya?

Sayfa düzenleri oluşturmak için kullanılan bir program PageMaker tarafından oluşturulan dosya; hem düşük çözünürlüklü raster grafik hem de yüksek çözünürlüklü baskılar için PostScript verilerini içeren .EPS grafiğini içerir; Nesneleri birlikte gruplayan ve sayfa grafiklerini oluşturulan bir PMG dosyasıyla değiştiren "PS Group it" özelliği kullanılarak oluşturulan.

Daha fazla bilgi

NOT: PageMaker, PMG dosyalarını CS sürümüyle destekleyen Adobe'nin InDesign ürünü ile değiştirildi. Ancak, InDesign uygulamasının geçerli sürümleri PMG dosya biçimini desteklemiyor.

Açılan programlar PMG dosyalar
Windows
Adobe PageMaker 7
Adobe InDesign
Macintosh
Adobe InDesign

Dosya tipi2Adobe Photoshop Photomerge Panoramic Composition File

geliştirici Adobe Systems
kategori Raster Image Files
biçim Binary

.PMG seçenek numarası 2

Bir resim ve fotoğraf düzenleme programı olan Adobe Photoshop tarafından oluşturulan panoramik resim; çoklu görüntülerden birleştirilmiş bir görüntü kompozisyonunu depolar; ayrıca görüntü düzenlemesini ve kullanıcı tarafından seçilen birleştirme seçeneklerini kaydeder; Genellikle dijital fotoğrafların panoramalarını saklamak için kullanılır.

Daha fazla bilgi

Adobe Photoshop Photomerge teknolojisi birden fazla görüntünün kenarlarını birleştirip birleştirerek, tek bir fotoğraf makinesiyle çekilmiş gibi görünecek şekilde dijital fotoğrafları tek bir fotoğrafta "dikiyor".

Fotoğraf Birleştir'i kullanmak için, Dosya → Otomatikleştir → Fotoğraf Birleştir .... seçeneğini belirleyin. Alternatif olarak, Adobe Bridge'i açabilir, birden fazla görüntü dosyası seçebilir ve ardından Araçlar → Photoshop → Fotoğraf Birleştir ... seçeneğini belirleyebilirsiniz. Bu menü öğesini seçtikten sonra, Photoshop açılacaktır. ve birleştirme seçeneklerini belirlemek için bir iletişim kutusu sağlayın.

NOT: Photoshop ve Photoshop Elements her ikisi de PMG dosyalarını desteklerken, Photoshop çok daha büyük resimlerle baş edebilir.

Açılan programlar PMG dosyalar
Windows
Adobe Photoshop
Macintosh
Adobe Photoshop
Adobe Photoshop Elements 2019

PMG Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .pmg uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Adobe Photoshop Photomerge Panoramic Composition File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.