Ana sayfa : Dosya uzantıları : .pfr Dosya

.pfr Dosya uzantısı

Dosya tipi1Portable Font Resource File

geliştirici Bitstream
kategori Font Files
biçim N/A

Nedir PFR dosya?

Yüksek kaliteli, ölçeklenebilir anahat yazı tiplerini temsil eden kompakt, platformdan bağımsız biçim; Bitstream, Inc tarafından geliştirilen TrueDoc PFR Spesifikasyonuna dayanarak; rasterleştirilmiş fontları Web sayfalarına yerleştirmek ve dijital televizyonlarda metin görüntülemek için kullanılır.

Daha fazla bilgi

PFR font formatı, dijital TV standartlarını belirleyen birkaç kuruluş tarafından kullanılır. Bu kuruluşlar arasında ATDC, DAVIC, DVB, DTG, MHP ve OCAP bulunur.

Açılan programlar PFR dosyalar
Windows
Bitstream Font Fusion or TrueDoc

Dosya tipi2Paint Shop Pro Picture Frame File

geliştirici Corel
kategori Raster Image Files
biçim Binary

.PFR seçenek numarası 2

Artık PaintShop Photo Pro olarak bilinen bir grafik editörü olan Paint Shop Pro tarafından kullanılan görüntü; özel veya önceden ayarlanmış bir resim çerçevesi grafiğini saklar; bir veya daha fazla görüntü için kenarlık olarak kullanılabilir.

Daha fazla bilgi

NOT: PFR dosyaları daha yeni PaintShop Photo Pro tarafından desteklenmez.

Açılan programlar PFR dosyalar

PFR Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .pfr uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Paint Shop Pro Picture Frame File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.