Ana sayfa : Dosya uzantıları : .pfm Dosya

.pfm Dosya uzantısı

Dosya tipiPrinter Font Metrics File

geliştirici N/A
kategori Font Files
biçim N/A

.PFM seçenek numarası

Microsoft Windows işletim sistemi tarafından kullanılan Adobe Type 1 yazı tipi; yazı tipi içindeki karakterlerin ölçümlerini içerir; yazı tipi için ilişkili bir .PFB dosyası gerektirir; gerçek font gliflerini içermez, ancak PFB dosyasındaki fontun doğru görüntülenmesine yardımcı olur.

Daha fazla bilgi

Windows 7'de PFM / PFB yazı tiplerini yüklemek için, PFM ve PFB dosyalarını C: \ Windows \ Fonts \ dizinine kopyalayabilir, PFM dosyasını sağ tıklayıp listeden "Yükle" yi seçin. . Yazı tipini, Windows Gezgini'ndeki \ Windows \ Fonts \ dizinine giderek veya Windows Başlat menüsü arama kutusuna "yazı tipi" yazıp ardından "Görünüm" ü tıklatarak açılabilen Microsoft Windows Yazı Tipi Görüntüleyicisi ile görüntüleyebilirsiniz. yüklü fontlar "doldurulmuş arama listesinden.

NOT: PFB dosyası PFM dosyasıyla aynı dizinde değilse, \ PSFONTS \ klasöründe bulunabilir ve PFM dosyası bulunabilir. \ PSFONTS \ PFM \ klasöründe.

Açılan programlar PFM dosyalar
Windows
Microsoft Windows Font Viewer

PFM Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .pfm uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

Printer Font Metrics File Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.