Ana sayfa : Dosya uzantıları : .pfi Dosya

.pfi Dosya uzantısı

Dosya tipi1Paragon Backup Index File

geliştirici Paragon Software Group
kategori Backup Files
biçim N/A

Nedir PFI dosya?

PFI dosyası, Paragon'un yedekleme ve kurtarma uygulamalarından biri tarafından oluşturulan bir yedekleme dizini dosyasıdır. Bir yedekleme nesnesinin mevcut ve önceki durumu arasında ayrım yapmak için kullanılan, karşılık gelen artan görüntünün meta verilerini içerir. PFI dosyaları, yalnızca kaydetme durumları arasındaki farkları koruyarak depolama alanından tasarruf etmek için tasarlanmıştır.

Daha fazla bilgi

Paragon yazılımı, tek tek dosyaların veya tüm sistemlerin yedeklerini oluşturmak için kullanılır. Yazılım başlangıçta tam bir yedek oluşturur ve ardından yalnızca yeni artış ile önceki artış arasındaki farkları koruyan artımlı yedeklemeler oluşturur. Farklılıklar PFI dosyasına meta veri olarak kaydedilir.

NOT: Paragon'un Backup & Kurtarma 12, PFI dosyasını destekler.

Açılan programlar PFI dosyalar

Dosya tipi2PhotoFiltre Studio Image

geliştirici PhotoFiltre Studio
kategori Raster Image Files
biçim Binary

.PFI seçenek numarası 2

Windows için bir resim düzenleme programı olan PhotoFiltre Studio tarafından oluşturulan raster resim dosyası; kullanıcı tarafından çizilen grafikleri içerir ve aynı görüntü içinde birden çok düzenleme katmanını destekler; Yazılım için yerel kaydetme biçimi olarak kullanılır.

Daha fazla bilgi

PFI dosyaları, .JPG , .PNG , .TIF ve .BMP dahil, birkaç standart bitmap görüntü formatına kaydedilebilir.

Açılan programlar PFI dosyalar

PFI Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .pfi uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

PhotoFiltre Studio Image Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.