Ana sayfa : Dosya uzantıları : .pbs Dosya

.pbs Dosya uzantısı

Dosya tipiPaintShop Pro Brush Strokes

geliştirici Corel
kategori Settings Files
biçim N/A

.PBS seçenek numarası

PBS dosyası, resimleri ve dijital fotoğrafları düzenlemek için kullanılan bir program olan Corel PaintShop Pro tarafından kullanılan ön ayar dosyasıdır. PaintShop Pro'da Fırça aracı tarafından kullanılan fırça darbeleri koleksiyonunu içerir. PBS dosyaları her fırça stili için şekil, doku, dinamikleri ve diğer verileri içerir.

Daha fazla bilgi

PaintShop Pro, fırça aracını tuval üzerinde kullanırken farklı fırça stillerinden seçim yapmanızı sağlar. Fırçalar için farklı ön ayarlar PBS dosyasında saklanır ve çeşitli fırça türlerinin dokusunu simüle etmek için kullanılır. Fırça hazır ayarlarını programın arabiriminde kullanmanıza rağmen, bir siteden veya başka bir PaintShop Pro kullanıcısından yeni fırçalar indirmeden ya da almadıkça büyük olasılıkla gerçek bir PBS dosyasıyla karşılaşmazsınız.

Açılan programlar PBS dosyalar

PBS Dosyaları Hakkında

Amacımız, * .pbs uzantılı dosyanın ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmaktır.

PaintShop Pro Brush Strokes Dosya tipi, Bu sayfada listelenen Mac, Windows, Linux, Android ve iOS programlarının açıklamaları tek tek incelenip FileExt komutu tarafından doğrulandı. % 100 doğruluk için çalışıyoruz ve yalnızca test ettiğimiz ve test ettiğimiz dosya biçimleriyle ilgili bilgileri yayınlıyoruz.